15min be reklamos
2007 08 13, 00:00

Edita Daniūtė tikisi pagimdyti tarp filmavimų

Šokėja Edita DANIŪTĖ gyvena pašėlusiu ritmu: praėjusį rudenį kilęs dopingo skandalas, laimėtas pasaulio ir Europos čempionės titulas, nėštumas, santuoka. Tarsi to būtų maža, rugsėjį laukia debiutas televizijoje.
Foto naujienai: Edita Daniūtė tikisi pagimdyti tarp filmavimų
Butauto Barausko nuotrauka / zmones24.lt
Temos: 1 Edita Gozzoli
Jau metai, kai sportinių šokių šokėja Edita DANIŪTĖ (28) gyvena pašėlusiu ritmu: praėjusį rudenį kilęs dopingo skandalas, kartu su partneriu Arūnu Bižoku pelnyti pasaulio ir Europos čempionų titulai, o po šių įvykių - teismai. Naujienų nestigo ir asmeniniame gyvenime - į pasaulį besiveržianti gyvybė pavasarį paskatino sumainyti aukso žiedus su gyvenimo draugu Mindaugu Vasiliausku. Tarsi to būtų maža, rugsėjį laukia debiutas televizijoje: Edita sutiko tapti LNK laidos „Šok su žvaigžde" vedėja.


Ar ilgai jus įkalbinėjo?
Visai neilgai. Tik pasitariau su vyru. Jam svarbiausia, kad gerai jausčiausi, be to, matė, kaip apsidžiaugiau, tad ir neatkalbinėjo. Tai bus smagus prasiblaškymas ir iššūkis.

Tačiau vasaros pradžioje džiaugėtės, kad pagaliau galite mėgautis ramiu laukimu?
Ir aš taip maniau. Bet labai greitai supratau, kad nepatinka sėdėti namuose. Juk taip aktyviai iki šiol gyvenau... Tad apsidžiaugiau gavusi pasiūlymą. Jei nesilaukčiau ir dalyvaučiau varžybose, negalėčiau filmuotis - tvarkaraštis įtemptas, o filmavimai numatyti penktadieniais, kai dažniausiai jos ir vyksta. Viskas labai palankiai susidėliojo.

O ar nesutrukdys filmavimams jau rugsėjo pabaigoje pasaulį turintis išvysti kūdikis?
Tikiuosi pagimdyti tarp laidų filmavimų... Jei nepavyks, vieną laidą praleisiu, tada eteryje teks pasirodyti mano partneriui, kuris dar laikomas paslaptyje. Viliuosi, kad to neprireiks. O vaikelį padės prižiūrėti mano mama, tad problemų neturėtų kilti.

Nesate iš tų nėščiųjų, kurios paskutines savaites prieš gimdymą praleidžia gulinėdamos?
Aš iki šiol sportuoju! Kaip lygi su lygiomis lankau aerobikos treniruotes, o ne nėščiųjų mankštą. Aišku, taip gyvenu šiandien, nežinau, kaip bus rytoj, nes nėštumas - neprognozuojamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką