Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 03 19, 09:54

Eglė Juozapaitienė: „Niekada nebuvau vyro šešėlyje“

Operos solisto Vytauto Juozapaičio žmona Eglė Juozapaitienė ką tik debiutavo televizijoje, tačiau „naujai iškepta žvaigžde“ savęs ji nepavadintų.
Foto naujienai: Eglė Juozapaitienė: „Niekada nebuvau vyro šešėlyje“
Foto naujienai: Eglė Juozapaitienė: „Niekada nebuvau vyro šešėlyje“ / zmones24.lt
Operos solisto Vytauto Juozapaičio žmona Eglė Juozapaitienė ką tik debiutavo televizijoje, tačiau „naujai iškepta žvaigžde“ savęs ji nepavadintų.

Netikėtas pasiūlymas
Nors televizijos žiūrovui Eglės veidas iki šiol nebuvo gerai pažįstamas, tačiau visą laiką moteris turėjo daug įdomios veiklos: ji vadovauja moterų ansambliui „Eglė“, dėsto Vilniaus kolegijos Menų fakultete, dainuoja šeimyniniame duete su vyru Vytautu, tačiau jo šešėlyje nesijaučia. „Visada galvojau, kad tai vyras buvo mano šešėlyje“, – šmaikštauja Eglė.
Užimta moteris niekada nesvajojo apie televizijos laidos vedėjos darbą. „Vieną gražią sausio dieną, važiuodama iš Varšuvos, sulaukiau laidos „Kapitonų mūšis“ prodiuserio Sauliaus Basijoko skambučio. Galiu prisipažinti, kad mūsų pokalbis mane šiek tiek pribloškė – visiškai nelauktas ir netikėtas pasiūlymas jėgas išbandyti televizijoje. Pirma mano reakcija buvo neigiama – padėkojau už pasiūlymą ir norėjau pokalbį baigti. Tačiau, laimei, į mūsų pokalbį įsiterpė Vytautas. Jis patarė nepriimti skubotų sprendimų“, – apie debiutą televizijos laidoje pasakoja Eglė.

Gyvena su gražiu vyru
Eglė ir Vytautas susipažino daugiau kaip prieš 20 metų konservatorijoje, kurioje kartu studijavo. Tuo metu jie turėjo šeimas, tačiau likimas taip lėmė, kad vienas be kito nebegalėjo ištverti nė dienos. Jų bendro gyvenimo pradžia buvo sunki: neturėjo nei prabangių namų, nei pradinio kapitalo. Tik prieš kelerius metus Juozapaičių šeima persikėlė gyventi į naują butą, kurio sienas puošia Eglės tapyti paveikslėliai. „Ji yra mūsų šeimos menininkė“, – šiltai apie žmoną atsiliepia Vytautas.
Vytautas Juozapaitis tapo vieno dienraščio paskelbto projekto „Gražus vyras“ nugalėtoju. Ar lengva gyventi su tokiu gražiu vyru? „Visada žinojau, kad mano vyras gražus, – juokiasi moteris. – Ir labai džiaugiuosi, kad jo grožį įvertino Lietuvos moterys, o ne vyrai. Būtų išties nesmagu.“ Ir dar priduria, kad į visas koncertines keliones ji lydi savo vyrą tikrai ne dėl to, kad bijo, jog jo nenužiūrėtų kita moteris. Pora kartu ne tik namuose, bet ir scenoje. Tikriausiai nelengva dviem artistams vienoje šeimoje. „Visai nesunku, – paprieštarauja Eglė. – Kur kas sunkiau gyventi tiems, kurie tarpusavyje neranda nieko bendro.“

Svajonių neišduoda
Laisvalaikio Eglė neturi. „Televizijos laida ir bus mano laisvalaikis“, – sako ji. Moteris prisipažįsta, kad iki šiol laidos „Kapitonų mūšis“ nebuvo mačiusi, nes kai kasdien po 12 valandų gyvena „muzikoje“, grįžusi namo ji mažiausiai ko nori, tai žiūrėti muzikines laidas. O kas gi žaviai moteriai teikia daugiausia džiaugsmo? „Didžiausia Dievo dovana yra pats gyvenimas. Džiaugiuosi kiekviena minute, ar ji praleista su mylimais žmonėmis, ar darbe, kelionėje, netgi grožio salone. Bet svarbiausia kuo daugiau laiko praleisti su brangiausiais žmonėmis.“
Svajonių Eglė turi daug, tačiau apie jas nekalba. „Svajonė gali tapti realybe tik tuomet, jei jos neįvardiname. O įvardinta svajonė jau tampa planu. Aš vadovaujuosi viena patarle: „Jei nori prajuokinti Dievą, pasakyk jam savo rytdienos planus“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką