Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 16, 14:06

Eglija Vaitkevičė depresiją įveikė dirbdama už prekystalio

Beveik 38 metų gražiausia miesto moterimi išrinkta Eglija Vaitkevičė nė nemano slėpti, kad dirba pardavėja - tai jos visai nežemina.
Foto naujienai: Eglija Vaitkevičė depresiją įveikė dirbdama už prekystalio
Foto naujienai: Eglija Vaitkevičė depresiją įveikė dirbdama už prekystalio / zmones24.lt
Šį šeštadienį LNK „Istorijos“ pasibels į gražuolės „Kauno ponios 2004“, buvusios „Kelio į žvaigždes“ dalyvės Eglijos Vaitkevičės gyvenimą. Gražiąją ponią Egliją Vaitkevičę šiandien galima pamatyti parfumerijos parduotuvėje, klientams siūlančią kvepalus ir kosmetiką. Kartais net pritūpi iš nuostabos, kad ekrano žvaigždės gyvena visai kaip bet kuris iš mūsų. Štai, kad ir „Kauno ponia 2004“ ir „Foto ponia“ – ji vienoje miesto parduotuvėje prekiauja garsiausių pasaulio firmų pavadinimų kosmetika ir kvepalais.
Beveik 38 metų gražiausia miesto moterimi išrinkta Eglija Vaitkevičė nė nemano slėpti, kad dirba pardavėja - tai jos visai nežemina. Tai, anot Eglijos, dar vienas gyvenimo etapas, į kurį žvelgia filosofiškai ir su perspektyva. Ji nesikuklina sakydama, jog dabar jai netiktų bet koks vyras ir jų vis mažiau – gal bijo? „Viską turiu, todėl daug ir reikia. Negaliu rinktis žemesnės kartelės. Mano vyras turėtų būti turtingas, dvasingas ir stiprus. Tokių nematau. Vyrai patys padarė moteris stipriomis: jei būtų viską padėję ant lėkštutės – meilę, rūpestį – moterys neturėtų sąlygų ir noro būti stipriomis“, - sakė prieš metus depresiją patyrusi E.Vaitkevičė. Studijose Eglija sutiko būsimą vyrą Vidą ir tapo šeimos moterimi. Tuo laikotarpiu ji niekur nedirbo. „Vyras buvo labai geras, bet dusau nuo idėjų ir susikaupusios kūrybinės energijos, provincijos. Pati padaviau skyryboms“ – pasakoja Eglija. Tačiau jos likime laukė staigmenos: sutiko kitą vyrą, bet jųdviejų buvimas virto nesibaigiančiu konfliktu. Po pusantrų metų jų keliai išsiskyrė. Neseniai šios moters veidas buvo pasirodęs „Kelyje į žvaigždes“ projekte, bet išbuvo Eglija ten vos kelias savaites. Iškritusi iš projekto pajuto tuštumą, rutiną, susirgo depresija. Tačiau viskas, kas buvo nemalonu ir slogu Eglijos gyvenime – jau praeitis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką