15min be reklamos
2008 01 04, 00:00

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis susilaukė berniuko

Gruodžio 31 d. viena paslaptingiausių porų Lietuvoje – Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis susilaukė berniuko. Apie šeimos laimę žiniasklaidai pranešė artimas judviejų draugas „skampas“ Victoras Diawara.
Foto naujienai: Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis susilaukė berniuko
Erica ir Jurgis susilaukė pirmagimio / zmones24.lt

Gruodžio 31 d. viena paslaptingiausių porų Lietuvoje - Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis susilaukė berniuko. Apie šeimos laimę žiniasklaidai pranešė artimas judviejų draugas „skampas" Victoras Diawara.
„Kas gims?" - dar likus kelioms dienios iki vaikelio atėjimo į pasaulį šypsodamasi klausimu į klausimą atsakė Erica. „Esame 90 procentų tikri, kad žinome, ko laukiame, tačiau, kol vaikelis dar neišvydo šio pasaulio, nesakysime. Tas pats ir su vardais - jau esame parinkę keletą, tačiau tik kai pamatysime naujagimį, galėsime pasakyti, ar nors vienas mūsų rinktas vardas tinka mažyliui. Gal apskritai teks ieškoti naujo - žodžiu, kol kas anksti priimti sprendimą", - dalinasi mintimis būsimoji mamytė. Dabar jau žinome, kad pora rinkosi iš berniukiškų vardų.
Ericos ir Jurgio gyvenimas iš tikrųjų pasikeitė: nors Erica koncertavo kone iki pat gimdymo, tačiau vis daugiau jos daug laiko dabar užimdavo literatūros apie vaikelio nešiojimą, gimimą ir auginimą skaitymas. Nors į daugelį klausimų atsakymus sužinojo iš mamos, Erica lankė specialius kursus būsimoms mamytėms: „Viskas taip nauja - į daugelį mano klausimų atsakė mama, bet specialiose paskaitose taip pat sužinau daug dominančios informacijos. Kita vertus, juk kasdien kūdikių susilaukia milijonai moterų - didesniu iššūkiu laikau vaikelio užauginimą", - sakė žavioji airė,. „Kai vaikelis jau buvo pakeliui į gyvenimą, būtų buvę kvailoka ir tikrai nerekomenduotina skristi į Airiją ar Kolumbiją ten jo susilaukti. Pasitikėjau lietuviais medikais", - tvirtina Erica. Žaviausia šioje situacijoje yra tai, jog gimdyme pasiryžo dalyvauti ir Ericos sutuoktinis Jurgis. „Jurgis labai norėjo dalyvauti gimdyme, o man buvo gera žinoti, jog jis bus šalia. Apskritai Jurgis nepaprastai laukė vaikelio gimimo, jaudinosi ir mane labai palaikė", - šypsojosi Erica.
Mums nepaprastai įdomu sužinoti ir tokius asmeniškus dalykus, apie kuriuos kalbama tik uždarame šeimos rate: kokia kalba kalbės mažylis, ar jau tėveliai nusprendė, kokios tautybės jis bus? Smagu, kad Erica ir Jurgis pasidalino savo mintimis: „Vaikelis gimė Lietuvoje, vadinasi, ir kalbės lietuviškai, o mes su juo bendrausime ir angliškai, ir ispaniškai. Dėl tautybės kol kas neapsisprendėme... Jeigu kaip mes, tai vaikelis turėtų būti pusiau airis, pusiau kolumbietis - šiuo metu kaip tik aiškinamės, kokios galimybės vaikeliui turėti lietuvio tautybę", - dalinosi mintimis Erica.


Daugiau informacijos galėsite rasti žurnale "privatu!" sausio 7 d. pirmadienį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką