Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Erika Klimenko-Taja norėtų dar dviejų vaikų

Erika Klimenko-Taja mėgaujasi ramiu šeimyniniu gyvenimu ir į sceną ketina grįžti be didelio triukšmo ir sensacijų.
Foto naujienai: Erika Klimenko-Taja norėtų dar dviejų vaikų
Taja - laiminga mama / zmones24.lt
Temos: 1 Taja
Kai beprotišku tempu gyvenantys šou pasaulio atstovai kuria naujus skandalus bandydami pelnyti žiniasklaidos ir gerbėjų dėmesį, prieš aštuonerius mėnesius antrojo sūnaus susilaukusi dainininkė Erika Klimenko-Taja mėgaujasi ramiu šeimyniniu gyvenimu ir į sceną ketina grįžti be didelio triukšmo ir sensacijų.

Rutina nevargina
Jau beveik metus didžiojoje scenoje nesirodanti dainininkė Taja pasikeitusiu gyvenimu visiškai nesiskundžia. „Netikėjau, kad sėdėti namuose man taip patiks, – šypsosi ji. – Gyvenant tokiu ritmu laikas tarsi sustoja, niekur nereikia skubėti. Būdama su vaikais galiu mėgautis kiekviena akimirka. Ir tikrai nepuola jokios depresijos, kaip daugelis galvoja. Visiškai nepavargstu prižiūrėdama mažiuką, gamindama šeimai valgyti ar tvarkydama namus. Pagimdžiusi antrąjį vaiką tarsi iš naujo atradau save.“ Panašu, jog ji sako tiesą – kalbant apie vaikus Tajos akys tiesiog spindėte spindi. Nors poros namuose vaikų, atrodo, netrūksta – dvi Stasio dukterys, Tajos sūnus Nedas ir judviejų pagrandukas Domas, moteris prasitarė svajojanti apie dar gausesnę šeimą. „Nors abu nėštumai ir nebuvo labai lengvi, ypač paskutiniosiomis savaitėmis, tačiau tikrai norėčiau susilaukti daugiau vaikų. Gal dar kokių dviejų...“

Gyvena savo malonumui
Prakalbus apie dainavimą, Taja atsidūsta: „Dainuoti aš tikrai noriu, tačiau gyventi milžinišku tempu, kai koncertas veja koncertą, kai savireklamos tikslais reikia bėgti iš vieno vakarėlio į kitą, man dabar visiškai nesinori.“ Taja puikiai žino šou verslo taisykles, tačiau šiuo metu jų nesilaiko. Dainininkė ramiai daro tai, kas jai malonu ir artima sielai: kuria romantiškas dainas, įrašinėja lopšines. Tačiau ar besirūpinant mažiuku ir namais lieka tam laiko? „Po truputį jo atsiranda vis daugiau: Domas ramus ir geras, vakarais šeimos pagranduką prižiūri tėtis, o neseniai dar ir auklę susiradome. Tačiau verstis per galvą tikrai neketinu. Į sceną grįšiu po truputį ir be didelio triukšmo“, – tikina Taja.

Kilogramai tirpsta pamažu
Taja sako suprantanti, kad skandalingos istorijos apie dainininkus daugeliui yra įdomesnės už jų atliekamas dainas, tačiau pigus populiarumas – ne jai. „Ant scenos lipu ne tada, kai trūksta dėmesio, o kai turiu žmonėms ką pasakyti, kai sukuriu naujų dainų, kurias noriu, kad išgirstų kiti, – surimtėjusi kalba dainininkė. – Suprantu ir tai, jog scenoje turiu atrodyti nepriekaištingai. Kadangi per šį nėštumą priaugau labai daug svorio, reikia kažkaip numesti ir nereikalingus kilogramus. Norėtųsi, kad jie tirptų daug greičiau.“ Dailios išvaizdos dainininkė sako po gimdymo visiškai neturėjusi laiko rūpintis savimi, tačiau artimiausiu metu galvojanti pradėti sportuoti. Kadangi lankytis grožio salonuose niekada nemėgusi, neketina to pradėti daryti ir dabar. „Grožio procedūromis galiu pasilepinti namuose“, – nukerta ji.

Vestuvės palauks
Septynerius metus su draugu Stasiu gyvenančiai dainininkei prieš susilaukiant judviejų pirmagimio Domo, minčių apie vedybas nekildavę. Tačiau gimus kūdikiui šis klausimas kilo visiškai natūraliai: „Vieną akimirką net pikta pasidarė, kad mes nevedę, todėl Stasiui pasiūliau susituokti. Jis atsakė, jog tam tinkamesnis laikas pavasaris arba vasara. Pažiūrėsim, ar prisimins“, – smagiai nusijuokia, tačiau tuojau pat patikina visiškai negalvojanti, jog po vedybų gyvenimas gali kažkaip pasikeisti. Taja tiki, kad antspaudas pase ryšių nesutvirtina – vedybos labiau reikalingos dėl vaikų. Ar spaudimą pora jaučia ir iš aplinkinių? „Draugai nebent juokais apie tai užsimena, tik giminės klausimą apie vedybas užduoda labai rimtai. Tačiau mums niekas negali padaryti įtakos – kaip elgtis, nuspręsime tik patys. Be to, nemėgstu skubinti įvykių: nei asmeniniame, nei profesiniame gyvenime.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius