15min be reklamos
2008 03 31, 11:17

Garsenybių gimdymai: išbandymai medikams ir sau

Niekam ne naujiena, kad daugelis Holivudo aktorių nėštumą atidėlioja iki paskutinio biologinio laikrodžio dūžio, – pirma padaro karjerą ir užsidirba pakankamai pinigų.
Foto naujienai: Garsenybių gimdymai:  išbandymai medikams ir sau
Foto naujienai: Garsenybių gimdymai: išbandymai medikams ir sau / zmones24.lt
Temos: 1 Premjeras
Niekam ne naujiena, kad daugelis Holivudo aktorių nėštumą atidėlioja iki paskutinio biologinio laikrodžio dūžio, – pirma padaro karjerą ir užsidirba pakankamai pinigų. Tačiau pastoti ir išnešioti kūdikį įkopus į penktąją dešimtį nelengva net jeigu banke sukaupti milijonai. Todėl daugeliui tenka rinktis dirbtinio apvaisinimo procedūras. Dėl to didėja tikimybė susilaukti dvynukų. Geidžiamas embrionas kainuoja ne taip ir mažai – 8–20 tūkst. JAV dolerių. Tokiu būdu pastojo Julia Roberts, Jennifer Lopez ir Roberto De Niro draugė Toukie Smith. Susilaukti vaikų netrukdo net tai, kad žvaigždės neturi vaikinų ar vyrų. Niekas nežino, kas yra tikrieji aktorės Jodie Foster berniukų tėvai. O štai grupės „Spice Girls“ narė Geri Halliwell paprašė paslaugos buvusio draugo, scenaristo Sashos Gervasi. Jis padėjo susilaukti dukrelės. Futbolininkas, metroseksualas Davidas Beckhamas labai didžiuojasi trimis savo sūnumis – Brucklynu, Romeo ir Cruzu, tačiau labai trokšta dukrelės. Kalbama, kad jiedu su žmona Victoria mylisi tik stovėdami, nes tiki, jog tai didina šansus susilaukti mergytės.

Žvaigždžių klinikos
Kai testas parodo dvi juosteles, būsimajai mamytei belieka išsirinkti akušerę ir prestižinę kliniką. Medicinos centras „Cedars Sinai“ Los Andžele laikomas vienu geriausiu šalyje, o jo gimdymo skyriuje lankosi daugiausia žvaigždės. Čia gimdė Julia Roberts, Nicole Richie, Christina Aguilera. Kartais garsenybės Los Andželą iškeičia į Niujorką. „Mount Sinai“ klinikoje gimdė Gwyneth Paltrow, o Portlando ligoninė Londone atitiko Victorios Beckham reikalavimus. Angelina Jolie gimdė kuklioje Namibijos ligoninėje, Afrikoje, o kaip žinoma, antrojo vaiko ketina suilaukti Prancūzijoje. Neeilinių moterų gimdymo metodai taip pat neeiliniai. Katie Holmes pagal scientologų tikėjimą turėjo gimdyti visiškoje tyloje, kad netraumuotų kūdikio. Jos vyras Tomas Cruise’as norėjo, kad žmona gimdytų namie, dalyvaujant scientologų gydytojui, tačiau moteris gimdė ligoninėje ir netgi su nuskausminamaisiais vaistais. To paties siekė J. Travolta su žmona Kelly Preston (jie abu scientologai), tačiau po 13 valandų nesibaigiančių sąrėmių gimdyvė išsireikalavo epidūrinio nuskausminimo.
Gwyneth Paltrow abu kartus svajojo gimdyti namuose, savo vonioje, tačiau jai pritrūko drąsos.

Susigrąžinti kūno formas
Labiausiai aktorės baiminasi, kad po gimdymo nesusigrąžins buvusių kūno formų, – kas norės į darbą priimti storulę? Todėl jos bet kokiais būdais stengiasi kuo greičiau atsikratyti priaugtų kilogramų. Vienintelės Victorios Beckham figūrai nėštumai neturėjo jokios įtakos – ji tapo kone dar liesesnė. Daugeliui kitų įžymybių reikia labai stengtis. Pavyzdžiui, Jennifer Garner, per nėštumą priaugusi 20 kilogramų, vos po trijų mėnesių pasirodžiusi kino aikštelėje visus nustebino idealia figūra. Jai padėjo kikbokso treniruotės. Katie Holmes po gimdymo privertė sulieknėti griežta vyro kontrolė: jis uždraudė jai gerti vaisių sultis ir valgyti bet kokius saldumynus. Dėl to Katie po dviejų mėnesių be vargo įlindo į vestuvinę, vyro nupirktą suknelę. O štai skandalingoji Britney Spears nė per vieną iš nėštumų nesirūpino antsvoriu ir nesilaikė jokių dietų (abu vaikus maitino krūtimi). Ji prisipažino, kad naktimis suvalgydavo visą kibirėlį ledų ir mėgstamą šokoladinį batonėlį. Aktorė Denise Richards prisipažino, kad nėštumo metu nelipo ant svarstyklių, nes nenorėjo žinoti, ką jos parodys. Antsvoris kamavo ir Gwyneth Paltrow, kuri nesilaikė dietų ir nesportavo. Iš kurgi būtų pieno vaikui? Tačiau svoris – ne pagrindinė bėda, dar daugiau bėdos padaro pašliję mamyčių nervai. Nuotaikų svyravimas kamavo vargšę Kate Hudson, Britney Spears, kuri ledus užgerdavo alkoholiniais kokteiliais. Ilgą pogimdyvinę depresiją išgyveno aktorė Brooke Shields, kuri prieš ir po gimdyvo vartojo raminamuosius, kad subalansuotų įsiaudrinusius hormonus.

Viskas princams ir princesėms

Pirkiniai – viena iš priemonių įveikti pogimdyvinę depresiją. Nors Bradas Pittas ir Angelina Jolie pirmagimei Shiloh kraitelį pirko Paryžiuje, tačiau Niujorke taip pat yra ištaigingų krautuvių. Štai „Serena&Lily“ specializuojasi lovelių ir patalynės gamyboje. Dizaineriai gali pasiūlyti bet kokių spalvų vaikų kambario baldus: rožinės, medaus ar žydros... Dabar labai madingos rankinės sauskelnėms, kurias siūlo „Jamie Stork Sak“ ir „Fleurville“ (apie 110 JAV dolerių). Jas su malonumu nešiojo Benas Afleckas ir Bradas Pittas (greitai vėl teks).
Sakoma, kad Tomas Cruise’as savo dukrelei pats keičia sauskelnes, o štai milijardierius Donaldas Trumpas tokiomis akimirkomis sūnų Brandoną atiduoda mamytei.
Būsimos mamos nenuskriaudžia ir savęs – netgi besilaukdamos nesibodi mada. Nėštukė Gwyneth Paltrow dėvėjo „Juicy Couture“ sukneles paaukšintu liemeniu, Angelina Jolie – „Cadeau Maternity“ paltą, Reese Whiterspoon – „Habitual“ džinsus. Taip pat labai populiarios palaidinės su antraštėmis: „Laukiame gruodį“, „Marinuoti agurkėliai ir ledai – mano dieta.“ Gwen Stephany netgi sukūrė savo mados liniją nėščioms moterims „L.A.M. B. Hy Baby“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką