15min be reklamos
2008 03 19, 09:59

Gediminas Jaunius gyvena nauju ritmu

TV3 „Vakaro žinių“ vedėjas Gediminas Jaunius įsitikinęs, jog kardinaliai pasikeitus pareigoms, jo gyvenimas nepasikeitė.
Foto naujienai: Gediminas Jaunius gyvena nauju ritmu
„TV pagalbai“ Gediminas nostalgijos nejaučia: „Juk tam ir dariau, atsisveikinimo vakarėlį, kad užbaigčiau šį etapą!“ / zmones24.lt
TV3 „Vakaro žinių“ vedėjas Gediminas Jaunius įsitikinęs, jog kardinaliai pasikeitus pareigoms, jo gyvenimas nepasikeitė. Ar tikrai?

Viskas tarsi suplanuota
Šiemet Gediminas Jaunius atšventė savo trisdešimtmetį. Tačiau pats šio skaičiaus nesureikšmina ir į viską žvelgia filosofiškai. „Čia kaip su ta stikline – arba ji pusiau tuščia, arba pusiau pilna. Kaip pažiūrėsi. Nesureikšminu aš tų metų. Juo labiau kad jubiliejus neužgriuvo manęs staiga. Po truputį jam ruošiausi. Buvo keista, bet jau apsipratau.“ Įdomiausia, kad su trisdešimtuoju jubiliejumi iš esmės pasikeitė ir įprastinis Gedimino gyvenimas – iš pramoginės laidos jis perėjo dirbti į žinių tarnybą. „Atrodo, viskas vyko labai dėsningai, tarsi pagal planą. Bet aš visiškai nieko neplanavau. Tiesiog „Žinių“ vedėjo darbą man pasiūlė pačiu laiku. Kartais atrodo, viskas – kelias baigėsi, bet staiga už posūkio matai, kad tavęs laukia gražiausia trasa ir vėl gali varyt į priekį. Aš visada laikausi tokios pozicijos, kad gyvenimas pats viską sudėlios“, – dėsto Gediminas.

Ar tikrai niekas nepasikeitė?
„TV pagalbos“ Gediminas kol kas nespėjo pasigesti, nes adrenalino tiesioginiame eteryje tikrai pakanka. O nerūpestingumo, gyvenimiško džiazo ar polėkio jo gyvenime ir taip netrūksta. Jis įsitikinęs, kad jei tik pats žmogus norės, net ir rimčiausios pareigos nei polėkio, nei gyvenimo džiaugsmo neužgoš. Nors Gedimino darbo sritis kardinaliai pasikeitė, jis tvirtina, jog viskas jo gyvenime teka sena vaga. „Didelių pasikeitimų nejaučiu. O ir įvaizdžio beveik nereikėjo keisti. Juk per tuos metus ir pats pasikeičiau. Nors, man atrodo, aš niekada neatsipalaiduodavau taip, kad kitą dieną būtų gėda skaityti spaudą. Na, bent jau viešose vietose. Plevėsa niekada nebuvau“, – šypsosi Gediminas. Tačiau buvęs „gelbėtojas“ akivaizdžiai surimtėjęs. Kalbėdamas atsargiau renka žodžius, apgalvoja kiekvieną sakinį. O ir trisdešimtąjį jubiliejų šventė ne Vilniuje kaip įprasta su draugais ir žurnalistais, bet Palangoje ir tik artimiausių draugų rate. „Šis mano gimtadienis buvo paprastas, bet neprastas. Pastaruosius metus per savo gimtadienius jausdavausi kaip kokioje spaudos konferencijoje. Visiškai atsitiktinai tapo tradicija, kad kartu su mano bičiuliais švęsti ateidavo ir žurnalistai. Negi išvarysi žmones, kurie ateina tavęs pasveikinti. Juo labiau, kad dirbdamas tokį darbą su visais susidraugauji. Todėl šiemet ir buvo sugalvota važiuoti į Palangą“, – atskleidžia detales Gediminas. Dėl naujųjų savo pareigų Gediminas išėjo iš Partijos, atsisakė renginių organizavo agentūros „Elitaz“ direktoriaus pareigų.
TV3 televizijos „Vakaro žinių“ vedėjas nelinkęs pasakoti, ar sunku persilaužti ir prieš kamerą kalbėti rimtai, be jokios improvizacijos ir šypsenos. „Šitie pasikeitimai neįvyko per dieną. Turėjau laiko apsiprasti. O jei iššūkiai būtų lengvi, jie nebūtų iššūkiai. Ir būtų neįdomūs“, – kaip visada filosofiškai išsisuko Gediminas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką