Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 02 07, 00:00

Giedrius Leškevičius Alpių kalnuose slides iškeitė į oro balioną

Foto naujienai: Giedrius Leškevičius Alpių kalnuose slides iškeitė į oro balioną
Giedrius Alpėse. Nuotrauka TV3 / zmones24.lt
Nenustygstantis vietoje TV3 laidos „Abipus sienos" vedėjas Giedrius Leškevičius praėjusią savaitę grįžo iš Šveicarijos. Tačiau įspūdingąsias savo atostogas Giedrius leido ne slidinėdamas Alpių kalnuose, o dalyvaudamas tarptautiniame oro balionų festivalyje!
„Pailsėjau tikrai dieviškai. Oras buvo puikus, gamta nuostabiai graži lyg koks atvirukas", - atostogomis džiaugiasi Giedrius.
Laidos „Abipus sienos" vedėjas džiaugiasi ir pirmais savo gyvenime patirtais nuotykiais.
„Pirmą kartą oro balionu pakilau į 4 kilometrų aukštį. Pirmą kartą patyriau, ką reiškia, kai balionas pasiekia net 70 kilometrų per valandą greitį. O skraidymui netinkamą dieną susigundžiau pabandyti ir slidinėti - tai buvo pirmas kartas, kai stovėjau ant kalnų slidžių!" - pasakoja Giedrius.
Paklaustas, ar turi pomėgį iš užsienio šalių parsivežti įdomių suvenyrų, Giedrius atsakė, kad rūpinasi lauktuvėmis draugams ir žmonai.
„Ginai parvežiau šiltą vilnonį megztuką. Prodiuseriui, į jo didelę kolekciją ieškojau varpelio, na, o sau nieko ypatingo neieškau ir šlamštu namų stengiuosi neužkimšti", - juokauja populiarios publicistinės laidos vedėjas Giedrius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką