Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Giedrius Leškevičius – Lietuvos karaokės čempionato nugalėtojas

„Abipus sienos” laidos vedėjui Giedriui Leškevičiui veiklos tikrai netrūksta. Jis veda populiarią TV3 televizijos publicistinę laidą, skraido oro balionu, muzikuoja ir dainuoja.
Foto naujienai: Giedrius Leškevičius – Lietuvos karaokės čempionato nugalėtojas
„Tikėjausi pasirodyti neblogai, tačiau tarp dalyvių buvo daug puikiai dainuojančių jaunuolių, muzikos akademijos moksleivių, todėl tikrai nustebau, kai iškovojau pirmą vietą”, – laim / zmones24.lt
„Abipus sienos” laidos vedėjui Giedriui Leškevičiui veiklos tikrai netrūksta. Jis veda populiarią TV3 televizijos publicistinę laidą, skraido oro balionu, muzikuoja ir dainuoja. Pastarasis pomėgis vasario 15-osios vakarą jam padėjo iškovoti Lietuvos karaokės čempiono vardą!
„Tikėjausi pasirodyti neblogai, tačiau tarp dalyvių buvo daug puikiai dainuojančių jaunuolių, muzikos akademijos moksleivių, todėl tikrai nustebau, kai iškovojau pirmą vietą”, – laimėjimu džiaugiasi G. Leškevičius.
Kompetentinga komisija – Česlovas Gabalis, Rosita Čivilytė, Tomas Augulis, Asta Pylipaitė ir daugelis kitų puikiai visiems pažįstamų estradinės scenos atstovų Giedriaus atliekamą Michaelio Bubles dainą „Siūbavimas” („Sway”) išrinko pačia tinkamiausia atstovauti Lietuvai karaokės čempionato finale. Jis įvyks kovo 1 dieną Taline. Šiame renginyje dalyvaus Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos atstovai.
„Oficialus Lietuvos karaokės čempionatas vyko antrą kartą. Pernai man pavyko laimėti antrą vietą, o du pirmieji atstovai iš vyrų ir moterų grupių važiuoja į Pabaltijo čempionatą. Todėl šiemet labai džiaugiuosi ir vėl galėdamas važiuoti atstovauti Lietuvai”, – pasakoja Giedrius.
„Abipus sienos” laidos vedėjas prasitaria, kad ateityje galėtų dainuoti ne tik karaokė.
„Prieš atvažiuojant į Vilnių mėgdavau muzikinius vakarus, o sostinėje pajutau scenos alkį. Turiu sukūręs dainų, mėgėjiškai esu grojęs. Karaoke susidomėjau panašiai kaip ir oro balionais – skatinamas draugų. Po truputį dainavau, susipažinau su bendraminčiais, kuriuos nuolat sutikdavau karaokės renginiuose, o dabar turėsiu ypatingą misiją ir stengsiuos kuo geriau atstovauti savo šaliai. Galbūt mane pastebės, gal ateis laikas ir aš dainuosiu ne tik karaokės renginiuose”, – šypsosi Giedrius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius