Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 08, 15:18

Gražina Bigelytė: ačiū, kad prisiminėte!

„Rokuti!“ – su plačia šypsena veide vartelius prie savo namo Vilniaus Žvėryno rajone praveria kultinė diktorė Gražina Bigelytė (70).
Foto naujienai: Gražina Bigelytė: ačiū, kad prisiminėte!
Gretos Skaraitienės nuotrauka / zmones24.lt
„Rokuti!“ – su plačia šypsena veide vartelius prie savo namo Vilniaus Žvėryno rajone praveria kultinė diktorė Gražina Bigelytė (70). Eterio primadona vis dar išsaugojusi sodrų, žemą balsą, kuriuo taip žavėjosi mūsų seneliai ir tėvai. Paveikslais nukabinėtame kambaryje ponia Gražina padengusi stalą. „Gersime šampaną!“ – išraiškingai prataria ir prašo, kad buvęs kolega, dabar Seimo Pirmininkas Česlovas Juršėnas rėžtų tostą. „Saule, Laima, prašom į virtuvę, padarykite kavos“, – paprašo. Buvusios diktorės Saulė Gedrimaitė ir Laima Kybartienė šypteli: tonas kaip visada – vadovaujantis.
Jubiliatė svečius kviečia į nedidelį kambarį. Ant visų jo sienų – jaunos ir tada be galo populiarios diktorės nuotraukos. Rokas Petkevičius prisimena istorijas apie ypač liauną jos liemenį: „Ji turėjo tokį dirželį nuo jaunystės laikų suknelės. Davė vienai režisierei, kuri irgi liekna, pasimatuoti. Ta neužsisegė...“
Žydinčiame sode po obelimis poniai Gražinai buvo pasakyta daug gražių žodžių. Sakė juos ir pati. Dėkojo visiems, kurie nepamiršo. „Nuo ryto sulaukiau gal šimto sveikinimų telefonu“, – džiaugėsi pirmoji Lietuvos televizijos diktorė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką