15min be reklamos
2008 04 30, 17:40

Gražinai Bigelytei – 70!

Pernai balandžio 30-ąją su kolegomis paminėjusi Lietuvos televizijos 50-metį, pirmoji LTV diktorė Gražina Bigelytė švenčia savo jubiliejų – gegužės 6 dieną jai sukanka 70!
Foto naujienai: Gražinai Bigelytei – 70!
Foto naujienai: Gražinai Bigelytei – 70! / zmones24.lt
Pernai balandžio 30-ąją su kolegomis paminėjusi Lietuvos televizijos 50-metį, pirmoji LTV diktorė Gražina Bigelytė švenčia savo jubiliejų – gegužės 6 dieną jai sukanka 70! „Tegul nugali mano humoro jausmas. Aš maniau, kad aš esu amžina – taip manė ir mano mama. Dabar džiaugiuosi kiekviena diena, valanda, minute, sekunde. Šiaip buvau laiminga ir esu – kad tik iš laimės nenumirčiau", – eilėmis apie savo nuotaikas ir mintis likus kelioms dienoms iki garbingo jubiliejaus kalba pirmoji televizijos diktorė. Išties – Gražina Bigelytė sako negyvenanti praeitimi – dirba, rašo, kapstosi į priekį, pasak jos, „kaip varlytė ąsotyje, kad kaip nors išlipt dar šiek tiek į paviršių“. Ilgo pokalbio metu nuo jos lūpų nedingsta šypsena – kaip ir daugelį metų LTV eteryje.

Visos LTV žiūrovams dovanotos geros Gražinos Bigelytės emocijos ir televizijos užkulisių istorijos – gegužės 6 dienos „Labame vakare", 18 val. per Lietuvos televiziją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką