Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Haroldas ir „Pikų panų“ narė Greta – pora!

„Su kolegomis buvo susitarę, kad tarnybinių romanų firmoje, kurioje dirbame, nebus. Teko mylėti tyliai. Tuo metu ir gimė naujausia mano daina „Tau“, – sako Haroldas.
Foto naujienai: Haroldas ir „Pikų panų“ narė Greta – pora!
Foto naujienai: Haroldas ir „Pikų panų“ narė Greta – pora! / zmones24.lt
Atlikėjas Haroldas po ilgesnės pertraukos klausytojams pateikia naujausią savo kūrinį „Tau“. Pats Haroldas neslepia, kad tai daina apie vieną sudėtingiausių laikotarpių jo gyvenime. „Praėjusią žiemą buvo toks laikas, kai nežinojau, kas vyksta. Pasaulis pasidarė kur kas gražesnis, kai supratau, kad įsimylėjau“, – pasakoja atlikėjas.
Šiandien Haroldas prisipažįsta, kad buvo sunku. „Iš pradžių negalėjau rodyti savo jausmų. Žmogus, kurį įsimylėjau, buvo mano kolegė, taip pat dainininkė“, – teigė atlikėjas. Haroldo mylimoji – paties dainininko ir jo kolegos Vudžio prodiusuojamos grupės „Pikų panos“ narė Greta. „Su kolegomis buvo susitarę, kad tarnybinių romanų firmoje, kurioje dirbame, nebus. Teko mylėti tyliai. Tuo metu ir gimė naujausia mano daina „Tau“, – sako Haroldas.
Šiuo metu atlikėjas pristatinėja naują kūrinį radijo stotyse bei televizijos laidose, ruošiasi pasirodymui su vienu balsingiausių Lietuvos muzikos scenos atlikėjų bei vasaros koncertams.
Paklaustas apie dabartinius santykius su „Pikų panų“ nare Greta atsako: „Atėjo laikas mylėti nebe tyliai! Šiandien visiems galiu rėkauti, kad myliu Gretą. Mes kartu, ir aš laimingas. Tai įkvepiantis kurti žmogus“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius