Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Hughas Jackmanas. Seksualus iš prigimties

Jis šoka, dainuoja ir nepriekaištingai valdo ginklą. Šviežiai iškeptas seksualiausias pasaulio vyras yra kietas riešutėlis titulo netekusiam George'ui Clooney (47), į Angeliną (33) supanašėjusiam Bradui Pittui (44), kitiems jaunėliams...
Foto naujienai: Hughas Jackmanas. Seksualus iš prigimties
AOP nuotrauka / zmones24.lt
Temos: 1 Hugh Jackmanas

Vardas, pavardė: Hughas Jackmanas

Gimimo data, vieta: 1968 10 12, Sidnėjus, Australija.
Šeima, kurioje gimė: gimė emigravusių į Australiją britų šeimoje, buvo jauniausias iš penkių vaikų.

Meilės nuotykiai: Deborra-Lee Furness (48).

Šeiminė padėtis, vaikų skaičius: vedęs, turi sūnų Oscarą Maximillianą Jackmaną (8) ir dukrą Avą Eliot Jackman (3).

Karjera: „Tony" apdovanojimas už geriausią vaidmenį miuzikle.


Jis šoka, dainuoja ir nepriekaištingai valdo ginklą. Šviežiai iškeptas seksualiausias pasaulio vyras yra kietas riešutėlis titulo netekusiam George'ui Clooney (47), į Angeliną (33) supanašėjusiam Bradui Pittui (44), kitiems jaunėliams, nepasiekusiems seksualumo kartelės, bei atgaiva ieškančioms, kur paganyti akis dailiosios lyties atstovėms.


Slaptasis ginklas - šypsena


Žurnalas „People" aktorių Hughą Jackmaną išrinko 2008 metų seksualiausiu planetos vyru. Taip jau atsitiko, kad šlovė privertė aktorių prašnekti apie savo žavesį. „Aš manau, kad  puikiausias mano bruožas yra šypsena", - sako aktorius ir priduria, jog pastaruoju metu ėmė gėrėtis ne tik ja, bet ir puikiai ištreniruotais krūtinės raumenimis. Jaunystėje Hughas buvo pravardžiuojamas Pagaliuku, nes jo kojos buvo plonos kaip degtukai. Iš mamos paveldėjęs liekną siluetą, aktorius turėjo kaip reikiant padirbėti, kad fantastiniame filme „X-menai" atrodytų kaip vyras iš stuomens ir iš liemens.  Filmuojantis kino juostoje „Australija", Hugho filmo partnerė Nicole Kidman (41) negalėjo atsistebėti aktoriaus atletišku kūnu. „Jam tik įėjus į kambarį, visų akys nukrypdavo į nepriekaištingai atrodantį Hughą", - juokiasi gražioji australė, kuri nė trupučio neįsižeidė, kad šį kartą liko antrame plane. Filmo vaidmeniui Hughas išmoko jodinėti ant žirgo, nors prodiuseriai jam siūlė dublerio pagalbą. Pasak Holivudo žvaigždės, susidraugauti su žirgais aktoriui sekėsi kur kas sunkiau, nei pasakojo Nicole. „Aš keldavausi ketvirtą ryto, išgerdavau kiaušinio baltymų kokteilį ir vėl eidavau pamiegoti, kad ryte turėčiau energijos naujai jojimo treniruotei", - prisimena australas, kuris, norėdamas išlaikyti puikią fizinę formą, atsisakė saldumynų ir maitinosi lygiai kas tris valandas bei kiekvieną dieną pusvalandį meditavo.


Aktorius su dviem aukštaisiais


Penkis vaikus, tarp jų ir jaunėlį Hughą, užaugino vienišas tėvas. Kai būsima kino žvaigždė buvo aštuonerių, jo mama paliko šeimą ir grįžo gyventi į Angliją. Aktoriaus tėvas - buhalteris, baigęs prestižinį Cambridge'o universitetą, vaikams negailėjo nieko, bet labiausiai siekė, kad jie gautų kuo geresnį išsilavinimą. Baigęs mokyklą, Hughas įstojo į Sidnėjaus Technologijos universitetą. Jis studijavo žurnalisto specialybę. Mokyklos spektakliuose kadaise vaidinęs vaikinas aistrą dramai prisiminė tik paskutiniaisiais universiteto metais. Kad Hughas galėtų pabaigti studijas, jam trūko kreditų, todėl pasirinko vaidybos kursą. „Po šimts! Štai ką turėjau daryti iš karto! - išganinga mintis tuomet toptelėjo vaikinui. Hughas, įgijęs žurnalisto profesiją, iškart pasinėrė į aktorystės studijas. Tačiau vaikinas dėstytojus pribloškė ne tik aktorystės gabumais, bet ir puikiu balsu, už kurį aktorius vėliau gavo „Tony" apdovanojimą. 


Žmoną suviliojo būdamas kaliniu


Hugho traukiamais romansais mėgaujasi ir aktoriaus žmona Debbie (48). „Kai man buvo apie dvidešimt, turėjau daug merginų. Buvau laisvas kaip paukštis ir tuo labai džiaugiausi. Kai man suėjo 26-eri, su Debbie vaidinau seriale. Aš ją įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Jau po trijų mėnesių planavau, kaip jai pasipiršiu", - sako aktorius, kurio akys net ir po dvylikos santuokinio gyvenimo metų sublizga, kai pasakoja apie mylimą žmoną. Įdomu, kaip Hughui pavyksta tiek metų išlaikyti tarp jo ir žmonos romantiškus santykius? Pasirodo, be jau minėtų vyro traukiamų romansų, Debbie dievina, kai aktorius persirengia kokiu nors personažu, nes moterį „užveda" būti „neištikimai" savo vyrui ir dūkti su kaliniu, biuro darbuotoju ar vertybinių popierių makleriu. „Kai susipažinau su Deborah, tuo metu vaidinau kalinį. Ji manęs paprašydavo po filmavimo nenusiimti tatuiruočių. Gerai. Jokių problemų", - atskleidžia Hughas.


Seksualumo šaknys


Hugho tėtis sako, kad sūnus visada buvo labai romantiškas. Jau darželyje jis turėjo savo pirmąją širdies draugę. „Aš atsimenu, kai Hughas bėgo lenktynių ir jo panelė nukrito. Lenktynės kaip mat jam išgaravo iš galvos, nes pribėgęs guodė mergaitę. Pirmą kartą Hughas pasibučiavo devynerių. „Tai buvo paskutiniai metai bendrojoje mokykloje, nes nuo kitų metų turėjau eiti į berniukų gimnaziją. Man atrodė, jei nepabučiuosiu kokios mergaitės, tai niekada daugiau ir nebepasibučiuosiu", - pasakoja Holivudo žvaigždė, kuriam pavyko įkalbėti vieną klasės draugę nueiti į krūmus ir susiglausti lūpomis.  Tačiau tikrasis bučinys buvo daug vėliau.


Deborra-Lee Furness  (48)


„Jei kas nors manęs paklaustų, koks jausmas būti seksualiausio pasaulio vyro žmona, atsakyčiau: „Velniškai įdomu ir linksma!", - teigia Debbora-Lee Furness. Tačiau nepriklausoma moteris toli gražu nedžiūsta po plačiapečio vyro šešėliu. Dramos akademijoje studijavusi vaidybą moteris yra populiari Australijos aktorė, režisierė bei prodiuserė. Ji su Hughu augina dvi atžalas. Sūnų ir dukrą, pora įsivaikino Debbie keletą kartų nesėkmingai pastojus ir persileidus. Pasak aktoriaus žmonos, Hughas yra puikus tėvas, nes jis ne tik jai dainuoja romansus, bet ir kepa vaikams blynus. Neseniai Debbie su vyru ir dar vienu draugu įkūrė leidybos kompaniją. Kol kas jų išleisti filmai susilaukė sėkmės. Holivudo aktorius juokauja, kad jis yra buhalterio sūnus, todėl jų kompanijai negresia pavojus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius