Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Į Vilnių vėl atvyksta Sealas

Liepos 1 dieną, britų „soul“ muzikos mylėtojų laukia iš tiesų nepakartojamas koncertas.
Foto naujienai: Į Vilnių vėl atvyksta Sealas
Foto naujienai: Į Vilnių vėl atvyksta Sealas / zmones24.lt
Temos: 1 Sealas
Liepos 1 dieną, britų „soul“ muzikos mylėtojų laukia iš tiesų nepakartojamas koncertas. Po dvejų metų pertraukos į Lietuvą koncertuoti sugrįžta juodaodis atlikėjas Sealas, kurio hitus, tokius kaip „Kiss from a Rose“, niūniuoja ir Europoje, ir Amerikoje jau daugiau nei 15 metų.
Savarankišką kelią muzikos pasaulyje britų „soul“ muzikos atlikėjas Sealas pradėjo išleisdamas kritikų išgirtą albumą „Seal“ (1991m.). Po sėkmingo debiutinio darbo, Sealas užtruko trejus metus ruošdamas antrąjį savo albumą, kuris taip pat buvo pavadintas „Seal“ (1994 m.). Pristatytas Amerikos Top 40 albumas neblogai skynėsi kelią į gerbėjų širdis ir iki 1995-ųjų pavasario buvo parduotas net milijono kopijų tiražu, tačiau tikroji jo sėkmė atėjo praėjus visiems metams po išleidimo, kai kino juostos „Batman Forever“ garso takeliu buvo pasirinkta daina „Kiss from a Rose“.
Daina tapo didžiausiu hitu Amerikoje, kur viršūnėje praleido net dvylika savaičių, o iš viso tope laikėsi net 45. „Kiss from a Rose“ sėkmė atsispindėjo ir pardavimuose – praėjus dvejiems metams po albumo išleidimo, buvo parduota daugiau nei 4 milijonai disko kopijų vien Jungtinėse Amerikos Valstijose. 1998-aisiais metais parduotuvių lentynose gerbėjai išvydo naują albumą „Human Being“, o po penkerių metų dienos šviesą išvydo diskas „Seal IV“. Atlikėjo karjerą 2004-ųjų spalį nušvietė pasirodęs geriausių dainų rinkinys „Best: 1991-2004“, o po metų gerbėjai sulaukė ir „gyvai“ įrašyto albumo „Live in Paris“. 2007-aisiais atlikėjas sugrįžo su nauju albumu „System“.
Juodaodžio atlikėjo muzika palankiai vertinama ne tik gerbėjų ar žiniasklaidos atstovų, tačiau ir itin priekabių Didžiosios Britanijos muzikos kritikų. Jie Sealą yra pavadinę talentu, turinčiu vieną geriausių balsų ne tik Europoje, bet ir Amerikoje. Du kartus prestižiniais „Grammy“ apdovanotas Sealas yra pripažintas geriausiu vokalistu ir dainų autoriumi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius