Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2007 12 14, 00:00

Indra Dovydėnaitė ir Dovas Serapinas: tu numegzk man...

Duetų, juo labiau sutuoktinių, mados pasaulyje reta. Todėl pirmoji bendra drabužių dizainerės Indros DOVYDĖNAITĖS (26) ir interjero dizainerio Dovo SERAPINO (21) paroda sulaukė nemenko atgarsio.
Foto naujienai: Indra Dovydėnaitė ir Dovas Serapinas: tu numegzk man...
Pirmajai bendrai Indros ir Dovo parodai pagyrų negailėjo susirinkęs būrys draugų bei jų talento gerbėjų. Gretos Skaraitienės nuotrauka / zmones24.lt
Duetų, juo labiau sutuoktinių, mados pasaulyje reta. Todėl pirmoji bendra drabužių dizainerės Indros DOVYDĖNAITĖS (26) ir interjero dizainerio Dovo SERAPINO (21) paroda sulaukė nemenko atgarsio. Ypač dėl to, kad į visumą menininkai sujungė megztas suknelės ir... megztus šviestuvus. Tiesa, dauguma ant podiumo Indros demonstruotų suknelių jau buvo nupirktos, o Dovo šviestuvai dar turės užkariauti gerbėjus. Didžiausias vaikino rūpestis - ne „sumegzti" šviestuvą, o padaryti taip, kad vėliau būtų įmanoma pakeisti perdegusią lemputę. „Žinote, kas smagiausia? Kad ne po vieną, o abu kartu galime sėdėti iki paryčių ir megzti-rišti savo darbus", - vienu balsu sako jaunieji menininkai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką