2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Išleistuvės

Foto naujienai: Išleistuvės
Verlisnininkas R.Bakutis sūnui užsakė pokylį restorane / zmones24.lt
„Teks tris kartus baigti vidurinę. Vienos išleistuvės buvo mano paties, antros - sūnaus, o trečios bus dukters", - per vyriausiojo sūnaus Kristijono (19), šiemet baigusio Liubertienės privačią vidurinę mokyklą, šventę juokavo verslininkas Romualdas BAKUTIS (46). Kuo sūnaus išleistuvių pokylis skyrėsi nuo jo paties prieš daug metų vykusių iškilmių? Verslininkas pripažino, kad dabar moksleiviai turi kur kas daugiau galimybių. Pavyzdžiui, Kristijono klasės draugai ir jų tėvai pobūvį užsakė „Stiklių" restorane.
Praėjusią savaitę šurmuliavusios abiturientų išleistuvės rūpėjo ne vienai Lietuvos garsenybei. Verslininkas Laimutis PINKEVIČIUS (46) pats prisidėjo prie dukters Ievos (19) išleistuvių vakaro „Forum Palace" organizavimo. Dar pavasarį Milane tėvas jai iš „Chanel" boutique nupirko suknelę, švarkelį, prie jų derančius batelius ir rankinę. O štai jauniausia „Ekskomisarų biuro" prezidento Petro LIUBERTO (55) dukra Agnė (18) suknele pasirūpino tik iš vakaro.
Išskirtino apdaro išleistuvių vakarą norėjo ir žinomos popgrupės „Mokinukės" narės Simona ŠERMUKŠNYTĖ (18) bei Ieva ŠIMKONYTĖ (19), vidurinę mokyklą baigusios Marijampolėje. Jų pokyliai surengti miesto naktiniame klube „Luna". „Prieš mėnesį sugalvojau, kokios norėčiau suknelės, bet mano siuvėja paaiškino, kad tokiam modeliui sukurti reikia kur kas daugiau laiko. Todėl paprašiau draugės, kad šventinį apdarą atsiųstų iš Londono. Ja vilkėdama jaučiausi tikrąja Simona", - džiaugsmingu balsu tarė abiturientė. Jos draugė Ieva iš pradžių suknelės dairėsi parduotuvėse, tačiau nerado to, ko geidė širdis. „Internete aptikau keletą modelių ir iš pati sukūriau tai, kas patiko. Siuvėjai beliko įgyvendinti mano norą", - pasakojo Ieva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką