Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 03 25, 20:42

Ištekėjo buvusi Nicolaso Sarkozy žmona

Niujorke sekmadienį susituokė buvusi Prancūzijos pirmoji ponia Cécilia Ciganer-Albéniz ir marokietis, vadovaujantis viešųjų ryšių firmai, Richardas Attiasas.
Foto naujienai: Ištekėjo buvusi Nicolaso Sarkozy žmona
Cécilia Ciganer-Albéniz ir Richardas Attiasas dieną prieš vestuves lankėsi Brodvėjaus miuzikle „Mamma Mia!“. Bulls nuotrauka / zmones24.lt
Niujorke sekmadienį susituokė buvusi Prancūzijos pirmoji ponia Cécilia Ciganer-Albéniz ir marokietis, vadovaujantis viešųjų ryšių firmai, Richardas Attiasas. 50-metės Ciganer-Albéniz ir 48-erių Attiaso vestuvių ceremonija įvyko vakare Rokfelerio centre, „Vaivorykštės“ salėje. Sutuoktuves stebėjo 148 svečiai. Vienas iš svečių patvirtino, kad nuotaka vilkėjo „Versace“ mados namų suknele. Šeštadienio vakarą pora kartu su daugybe draugų, šeimos nariais ir nuotakos 11-mečiu sūnumi iš pirmosios santuokos su Prancūzijos prezidentu lankėsi Brodvėjaus miuzikle „Mamma Mia!“ Šou pabaigoje pora sulaukė dėmesio iš pagrindinio atlikėjo, kuris sušuko: „Sveikinimai Ceceliai ir Richardui!“ Ciganer-Albéniz išsiskyrė su Sarkozy spalio 18-ąją po vienuolikos metų santuokinio gyvenimo. Vasario 2-ąją Sarkozy vedė buvusią manekenę Carlą Bruni.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką