15min be reklamos
2008 04 04, 16:49

Įžymybių ledo ritulys. Įvartį! Įvartį!

Vienos pramogų verslo įžymybės buriasi į futbolo klubus, kitos labiau propaguoja krepšinį, o štai trečios puikiai jaučiasi į rankas paėmusios ledo ritulio lazdas.
Foto naujienai: Įžymybių ledo ritulys. Įvartį! Įvartį!
Butauto Barausko nuotrauka / zmones24.lt
Temos: 1 Ledo ritulys
Vienos pramogų verslo įžymybės buriasi į futbolo klubus, kitos labiau propaguoja krepšinį, o štai trečios puikiai jaučiasi į rankas paėmusios ledo ritulio lazdas. Ir ne tik šiaip sau ritulį ledu varinėja, bet ir su profesionalais į kovą stoja.
Klubui „Hockey Punks“ priklausantys aktorius Ramūnas Rudokas, radijo laidų vedėjas Marijus Šmitas, „G & G Sindikato“ reperiai Svaras, Pushaz ir DJ Mamania, „biplanas“ Maksas Melmanas, žurnalistai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus praėjusį šeštadienį nepabūgo įsilieti į Lietuvos ledo ritulio rinktinės gretas ir pakovoti vieni su kitais. Mišrios komandos susiskirstė į „žaliuosius“ ir „baltuosius“. Nors draugiškas rungtynes laimėjo pastarieji, kokiu rezultatu jos baigėsi, nelabai kas žino. O ir nereikia – svarbu, kad visi matė, kas pirmą įvartį įmušė. Ir nors vos mėnesį ledo ritulį žaidžiantis Marijus jį vadina „fuksu“, prie „baltųjų“ pergalės radijo laidų vedėjas išties prisidėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką