Dabar populiaru
Publikuota 2008 02 20, 17:25

Jeronimas Milius: į Euroviziją!

Foto naujienai: Jeronimas Milius: į Euroviziją!
Viganto Ovadnevo nuotr. / zmones24.lt
„Džiaugiuosi, kad Eurovizijoje dainuosiu ne „popsą“, – atvirauja sunkiojo roko grupės „Soul Brothers“ vokalistas Jeronimas Milius, turintis sveikų ambicijų patekti į Eurovizijos dainų konkurso dešimtuką.

Keletas faktų
Amžius – 23 m.
Gimė ir užaugo Vilniuje.
Mokslai – Vilniaus kolegijoje baigė verslo vadybą.
Veikla – 2003 m. su bendraminčiu įkūrė sunkiojo roko grupę „Soul Brothers“. Miuzikle „Paryžiaus katedra“ (2007 m.) atliko Klopeno vaidmenį.
Nevedęs.
Albumai – 2006 m. grupė įrašė albumą, kuris šiemet turėtų pasiekti sunkiojo roko gerbėjus.
Atrankos į Euroviziją nugalėtojas varžovus nurungė surinkęs 11 674 balsus.

Ar tikėjotės laimėti atranką į Euroviziją?
Nors tai man buvo labai netikėta, sielos kertelėje vyliausi laimėti. Kaip sakoma, jei netiki tuo, ką darai, iš viso geriau nepradėk. Manau, kiekvienas dalyvis nors maža dalelyte tikėjosi tapti nugalėtoju. Juk tai natūralu.
Kai paskelbė, kad nugalėjote, turbūt konkurentai persmelkė pavydžiais žvilgsniais?
Lietuviams būdingo pavydo nepajutau. Tikrai visi mane sveikino neapsimestinai nuoširdžiai ir draugiškai. O gal apėmus euforijai to nė nepastebėjau?
Nesibaiminate, kad dabar visi į jus žiūrės ir vertins tarsi pro didinamąjį stiklą?
Manau, dabar daug svarbiau sukti galvą, kaip geriau pasiruošti Eurovizijai, užuot galvojus, kokia didžiulė našta užgulė pečius, kas ką sakys ar kaip vertins (šypsosi).
Esate šaltų nervų?
Nesu itin jautrus, be to, man svarbi tik pagrįsta kitų žmonių nuomonė. Juk visada atsiranda tokių, kurie nori tave sumalti į miltus.
Turite sveikų ambicijų Eurovizijoje, kuri įvyks gegužės 22-ąją Serbijos sostinėje Belgrade, užimti prizinę vietą?
Tikiuosi ir norėčiau patekti į dešimtuką. Pagaliau man daug svarbiau tiesiog gerai padainuoti. Jei jausiuosi iš savęs išspaudęs viską, ką sugebu, nesigraušiu net užėmęs žemesnę vietą. Pats sau esu negailestingiausias kritikas ir iš savęs reikalauju labai daug.
Kas paskatino dalyvauti Eurovizijoje? Juk esate ne „popso“, o sunkiojo metalo atlikėjas.
Tiesiog man pasiūlė. Pamenu, prieš metus mūsų grupės narys Vytautas Diškevičius sako: „Norėčiau sukurti eurovizinę dainą. Ar tau nebūtų gėda ją atlikti?“ Iš pradžių pamaniau, kad juokauja, bet ėmė ir iš tikrųjų parašė. Ir ta daina man labai patiko. Džiaugiuosi, kad dainuosiu ne „popsą“ (šypsosi).
Esate nekrimtęs rimtų muzikos mokslų, bet savo balsu pakerėjote net didžiausius muzikos žinovus... Iš kur toks balsas?
Gal tai genai? Mano senelis buvo profesionalus dainininkas – garsus tenoras. Balsingi ir mama su tėčiu. Be to, vokalo mokiausi privačiai pas talentingus mokytojus – Č. Gabalį ir P. Meškėlą.
Esate baigęs vadybą, bet paviliojo muzika?..
Iš pradžių muzika buvo malonus pomėgis, kuris virto gyvenimo būdu ir siekiamybe. O mokslus baigiau vien tam, kad apsidrausčiau. Jei prarasčiau balsą, turėčiau išsilavinimą ir galėčiau bent duonai užsidirbti (juokiasi). Tiesa, kol kas vien iš muzikos nepragyvenu, bet svajojame su grupe išplaukti į platesnius vandenis.
Norėtumėte koncertuoti užsienyje?
Lietuvoje esame „neformatas“. Sunkusis rokas čia neturi tiek gerbėjų kaip užsienyje. Pažiūrėkite, kokie sunkiojo metalo festivaliai ten vyksta!
Ar, be muzikos, dar turite silpnybių?
Jei tai galima pavadinti silpnybe – motociklai. Kol kas tokio malonumo sau leisti negaliu, bet svajoju apie „Harley Davidson“.
Kaip save apibūdintumėte?..
Esu optimistas. Nemoku nei ilgai pykti, nei liūdėti. Blogus dalykus greitai pamirštu. Mėgstu pamatuotą riziką ir adrenaliną.
O kaip širdies reikalai? Dabar gerbėjos gatvėje neleis ramiai praeiti...
Esu nevedęs. Šeimai, manau, esu dar per jaunas, bet mano širdis jau užimta – turiu artimą sielą vardu Rūta.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką