15min be reklamos
2008 05 12, 17:01

Jeronimas Milius: „Jaučiuosi ramus!“

Šių metų „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovausiantis roko grupės „Soul Stealer“ lyderis Jeronimas Milius jau išvyksta į Belgradą ir jaučiasi puikiai pasiruošęs konkursui.
Foto naujienai: Jeronimas Milius: „Jaučiuosi ramus!“
Foto naujienai: Jeronimas Milius: „Jaučiuosi ramus!“ / zmones24.lt
Šių metų „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovausiantis roko grupės „Soul Stealer“ lyderis Jeronimas Milius jau išvyksta į Belgradą ir jaučiasi puikiai pasiruošęs konkursui.

Rezultatų neprognozuoja
Šiemet „Eurovizijos“ konkurse Serbijoje Lietuvai atstovausiantis Jeronimas Milius nakties iš ketvirtadienio į penktadienį sandūroje sostinės Kalnų parke žiniasklaidai atskleidė savo pasirodymo didžiojoje scenoje detales ir pasidalijo pasiruošimo konkursui įspūdžiais. Sunkiojo metalo grupės „Soul Stealer“ lyderis sakė kol kas visai nesijaudinantis. „Išskrendame gegužės dvyliktąją, dvi savaites praleisime saulėtame ir, tikiuosi, svetingame Belgrade. Vyks daugybė spaudos konferencijų ir kitokių smagių dalykų. Kol kas jaučiuosi ramus – laiko nervintis nėra ir artimiausiu metu nebus. Bet mes su visa komanda dėl visa ko jau sugalvojome planą, kaip malšinsime nerimą ir nuo visko atitrūksime“, – šmaikštavo Jeronimas Milius. Paprašytas atskleisti tą „atitrūkimo“ planą, Jeronimas diplomatiškai išsisuko. Vaikinas teigė nemanantis, kad galėjo pasiruošti geriau – jaučiasi tvirtai, padaręs viską iki galo. „Nemanyčiau, kad galėjau iš savęs išspausti daugiau. Jau ir taip buvo dingęs balsas, nes kiekvieną dieną vyko vokalo pamokos. Krūvis, turiu pripažinti, buvo tikrai nemažas.“ Jeronimas nesiryžo prognozuoti, kaip jam seksis konkurse, tikino, kad tai – grynų gryniausia loterija. „Greičiau ateis, greičiau ir praeis!” – juokėsi jis. Dar prieš išvykdamas į konkursą Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ telefonu davė kone dešimt interviu užsienio žurnalistams. Vaikinas tikino, kad dėmesio tikrai užtenka. „Viskas bus ir ten gerai!” – šūktelėjo optimistiškai nusiteikęs.

Scenoje pasirodys vienas
Su daina „Nomads In the Night“ Jeronimas pasirodys vienas. Todėl labai svarbu scenos drabužiai ir aksesuarai, kuriuos kūrė dizainerė Eglė Babilaitė–Sitas. Anot režisieriaus Daliaus Abario, labai svarbios ir akys, emocingumas, kiekvienas žvilgsnis į publiką, pasirodymas šviesas skleidžiančioje scenoje. Dizainerė Eglė Babilaitė–Sitas tyčia atsisakė simbolių, būdingų roko atlikėjams, nes tai labai įprasta. „Aš pasirinkau ženklą – dėmę. Iš paukščio skrydžio stebėdavau Islandijos lavą, juodas žemės dėmes sniego fone ir pagalvojau, kad jas puikiai atspindėtų juodas metalas ir juodas „Swarovski“ krištolas“, – idėjos priešistorę atskleidė Eglė. Moteris sukūrė visą Jeronimo stilių: nuo drabužių iki aksesuarų. Jeronimo Miliaus mokytojas Povilas Meškėla pabrėžia, kad pasirodymo tikslas – ne nustebinti balsu, kuris Jeronimui yra Dievo dovana, o nustelbti prieš ir po Jeronimo pasirodysiančius atlikėjus. Lietuvos dalyvis „Eurovizijos“ konkurse pasirodys penktas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką