2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Julija Žilėnienė: šortai tikrai madingi!

Tai viename, tai kitame vakarėlyje su šortais pasirodanti dizainerė Julija ŽILĖNIENĖ (37) atkreipia dėmesį į gerokai sulieknėjusią savo figūrą.
Foto naujienai: Julija Žilėnienė: šortai tikrai madingi!
Jono Staselio nuotrauka / zmones24.lt
Tai viename, tai kitame vakarėlyje su šortais pasirodanti dizainerė Julija ŽILĖNIENĖ (37) atkreipia dėmesį į gerokai sulieknėjusią savo figūrą. O kai fotografai užfiksuoja dar kelias jais pasipuošusias moteris, nejučiomis peršasi išvada, kad šis drabužis ne tik stilingas, bet ir madingas. „Kas renkasi mini sijonus, o kas - šortukus. Taip, šį sezoną jie labai madingi, - pasakoja dizainerė. - Mada nuolatos keičiasi: nusibodus trumpiems sijonams, atsirado suknelės, dabar - šortai." Julija prognozuoja, kad ši įdomi aprangos detalė mados pasaulyje išliks dar kelis sezonus, todėl tos, kurios turi dailias kojas, gali bent vienus drąsiai įsigyti. Tiesa, juos mūvint šiuo metų laiku reikėtų nepamiršti nepermatomų pėdkelnių!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką