Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 04 29, 18:39

Jurgitos Jurkutės laukia dovana – automobilis

Praeitą savaitę smalsūs praeivių žvilgsniai stebėjosi išvydę Jurgitą Jurkutę šalia dideliu kaspinu aprišto naujut naujutėlaičio automobilio.
Foto naujienai: Jurgitos Jurkutės laukia dovana – automobilis
Foto naujienai: Jurgitos Jurkutės laukia dovana – automobilis / zmones24.lt
TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorė Jurgita Jurkutė neseniai buvo užklupta besimatuojanti vestuvinę suknelę, o praeitą savaitę smalsūs praeivių žvilgsniai stebėjosi išvydę ją šalia dideliu kaspinu aprišto naujut naujutėlaičio automobilio. „Prieš tai Jurgita matavosi vestuvines sukneles, o dabar džiaugiasi dovanomis. Juk taip viskas ir vyksta, kai du žmonės ruošiasi ypatingoms šventėms...“ – intriguojančiai šypsosi TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ prodiuseris Rolandas Skaisgirys.
Lietuvos žiūrovų pamėgto serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorės J. Jurkutės herojės Jolantos laukia iš tiesų nepakartojami įspūdžiai – ne tik prabangios dovanos, bet ir intrigos. „Visko išduoti negaliu, bet artimiausios serialo scenos nusimato tikrai ypatingos – tokios, kokių Lietuvos serialuose dar nebuvo“, – sako TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ prodiuseris R. Skaisgirys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką