Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 08, 13:20

K.Kerbedis ir Haroldas uždainavo duetu

LNK „Žvaigždžių duetuose“ debiutuos naujas muzikinis duetas – populiarusis dainininkas Kastytis Kerbedis ir atlikėjas Haroldas. Šiame projekte duetas dalyvaus svečių teisėmis.
Foto naujienai: K.Kerbedis ir Haroldas uždainavo duetu
Foto naujienai: K.Kerbedis ir Haroldas uždainavo duetu / zmones24.lt
LNK „Žvaigždžių duetuose“ debiutuos naujas muzikinis duetas – populiarusis dainininkas Kastytis Kerbedis ir atlikėjas Haroldas. Šiame projekte duetas dalyvaus svečių teisėmis. H.Šklėriaus ir K.Kerbedžio draugystė prasidėjo dar pernai, kai Haroldas paprašė leidimo perdainuoti žinomą K.Kerbedžio dainą „Po begalybės valandų“. „Tąkart susitikome Panevėžyje, kur gana ilgokai teko įkalbinėti garsųjį atlikėją, kad šis leistų man perdainuoti vieną savo gražiausių dainų. Bet Kastytis leido“, – pasakoja Haroldas.
Taip palengva išsiplėtojo dviejų skirtingų kartų atlikėjų bendradarbiavimas. Neseniai K.Kerbedis buvo pakviestas dalyvauti LNK projekte „Žvaigždžių duetai“. Populiarusis atlikėjas pakvietė Haroldą kartu sudainuoti bendrą dainą. Beje, „Žvaigždžių duetuose“ atlikėjai dainuos Haroldo dainą „Ką pasakytų meilė“.
Pats Haroldas neslepia, kad pasirodyti su Kastyčiu jam buvo ne tik garbė, tačiau ir didžiulė patirtis. „Eidamas su juo į sceną jaučiu atsakomybę“, – teigė atlikėjas.
Tuo tarpu populiarusis atlikėjas K.Kerbedis neslepia, kad į jį kreipiasi daugelis Lietuvos atlikėjų, norinčių bendradarbiauti. „Haroldas buvo tas atlikėjas, su kuriuo sutikau sudainuoti duetu“, – kalba Kastytis. Beje, abu atlikėjai neatmeta galimybės ir toliau bendradarbiauti. „Žiūrėsim, ar tai bus dar viena bendra daina, gal kas dar. Tačiau tikrai vasarą rengsime bendrus koncertus“, – teigė Kastytis Kerbedis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką