Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 01 24, 00:00

Karina sugriovė Sandros ir Sauliaus meilę? (atnaujinta)

Šokių projektas „Šok su žvaigžde" sugriovė septynerius metus trukusią šokėjų Sandros Kniazevičiūtės ir Sauliaus Skambino meilę
Foto naujienai: Karina sugriovė Sandros ir Sauliaus meilę? (atnaujinta)
Karina ir Saulius / zmones24.lt

Šokių projektas „Šok su žvaigžde" sugriovė septynerius metus trukusią šokėjų Sandros Kniazevičiūtės ir Sauliaus Skambino meilę. Iki projekto jie buvo laiminga įsimylėjėlių pora, kūrusi bendro gyvenimo planus. Tačiau pasirodžius seksualiajai „69 danguje" grupės narei Karinai Krysko, Sauliaus meilė Sandrai tiesiog išgaravo.

Saulius ir Sandra daugiau nei prieš dešimtmetį susipažino šokių aikštelėje. Tačiau meilė tarp jų įsiplieskė tik po trejų metų. „Tuo pačiu metu Saulius liko be partnerės, o aš - be partnerio. Taigi sugalvojome būti šokių pora. Šokant gimė jausmai. Natūralu, kai du vieniši žmonės kartu šoka, jie tampa vis artmesni. Matyt, toks likimas, kad sutikome vienas kitą," - šypsojosi Sandra. Septynerius metus pora kartu dirbo, repetavo, dalyvavo „Šokių Eurovizijos" konkurse. Pastaruoju metu tarp jų iškilo nesutarimų, kurie paskatino poros santykiuose padaryti pertrauką. Deja, ta pertrauka jų meilei buvo lemtinga ir galutinai ją pražudė. „Galbūt tai tik septynerių metų krizė. O po jos vėl būtų viskas išsisprendę", - svarstė Sandra. Deja, Saulius neatsilaikė prieš žaviosios grupės „69 danguje" narės Karinos kerus.
„Su Sauliumi draugavome septynerius metus. Kaip ir kiekvienoje poroje, taip ir mūsiškėje kildavo nesutarimų. Visada ir viską išsiaiškindavome ir vėl būdavome kartu. Kartu ant parketo ir namuose. Aišku, ne kartą ir apie vestuves šnekėjome. Tik prieš projekto pradžią nusprendėme padaryti pertrauką. Tikėjomės, kad pertrauka padės išspręsti nesutarimus ir labiau mus suartins. Tačiau dabar yra kaip yra - mes jau nebe kartu," - atvirai apie buvusią meilę kalbėjo profesionali šokėja Sandra.
Sandra neslepia, kad vos užsimezgus simpatijai tarp Sauliaus ir Karinos, ji iškart tą pastebėjo. Mergina nepuolė į neviltį ir nekankino savęs ašaromis. „Man dėl to tikrai neliūdna, juk gyvenimas nestovi vietoje. Nieko nepadarysi, reikia eiti į priekį," - tikino Sandra .
Pasak Sauliaus, Sandros ir jo meilės Karina tikrai nesugriovė. „Viskas jau buvo baigta. Mes draugavome, padarėme pertrauką, vėl susiėjome, o tada supratome, kad mums nieko neišeina ir išsiskyrėme. Mūsų santykiai nutrūko iškart po šokių Eurovizijos, " - tvirtino Saulius. Apie Sandrą jis kalbėjo labai atvirai, tačiau griežtai atsisakė komentuoti savo ir Karinos santykius. „Iš kur jūs žinote, kad mes su Karina pora. Apie tai mes nekalbame ir niekam to nepasakojame," - pyktelėjo šokėjas. Tačiau paklaustas, ar galima teigti, kad šiuo metu jo širdis laisva ir jis vis dar laukia savo išrinktosios, smagiai juokdamasis, paprašė šito jokiu būdu nerašyti.
Karina tiek savo santykius su Sauliumi, tiek Sauliaus santykius su Sandra griežtai atsisakė komentuoti. „Šitų dalykų aš nekomentuosiu. Klauskite, ko nors kito," - šypsojosi dainininkė.


Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką