15min be reklamos
2008 03 01, 12:48

Kas atsitiko, Britney?

Dar visai neseniai Britney Spears buvo viena pavyzdingiausių ir mėgstamiausių Amerikos popmuzikos atlikėjų. Kodėl žvaigždė staiga suklupo?
Foto naujienai: Kas atsitiko, Britney?
Britney vis labiau grimsta / zmones24.lt
Temos: 1 Britney Spears
Dar visai neseniai Britney Spears buvo viena pavyzdingiausių ir mėgstamiausių Amerikos popmuzikos atlikėjų. Kodėl žvaigždė staiga suklupo?

Amerikietiška svajonė
Savo amerikietiškos svajonės Britney Spears pradėjo siekti būdama vos 8-erių. Vis tik, tai greičiau buvo jos tėvų svajonė nei pačios mergaitės. Britney buvo per maža, kad patektų į „Disney“ kanalu rodomą klubo „Naujasis peliukas Mikis“ laidelę, bet prodiuseriams mažoji Brit labai patiko, todėl jie finansavo vasaromis trukusius scenos menų kursus. Po jų Britney ilgą laiką kartu su Justinu Timberlake’u filmavosi klubo „Naujasis peliukas Mikis“ laidose. Sulaukusi paauglystės Brit pradėjo vieną sėkmingiausių popmuzikos istorijoje dainininkės karjerų. 1998-aisiais klausytojų ausis pasiekė jos singlas „Baby one more time“, kuris iš karto užėmė pirmąją vietą klausomiausių dainų šimtuke. Per metus buvo parduota 25 mln. pirmojo Britney Spears albumo egzempliorių. Apie šį staigų naujos popdievaitės gimimą rašė visi pramoginiai bei muzikiniai žurnalai. Be „skanių“ dainų atlikėja pasiūlė ir prieštaringą, seksualios jaunutės moksleivės įvaizdį.

Aukso amžius
Staigiai užgriuvus didžiulei šlovei jaunoji Britney nepasimetė ir labai rimtai ėmėsi darbo. Po poros metų ji išleido antrąjį albumą „Oops! I did it again“ ir be daugybės laimėtų apdovanojimų buvo nominuota ir prestižiniam „Grammy“. Britney nuolatos keitė įvaizdį, tapo įvairių kompanijų reklaminiu veidu, netgi atliko pagrindinį vaidmenį filme „Kryžkelės“. Dainininkė, ne kartą viešai teigusi, kad saugos nekaltybę iki vestuvių, apstulbino daugybę žmonių, nes jos pateiktas „geros mergaitės“ įvaizdis buvo itin prieštaringas. Bet Britney nekreipė dėmesio į jai skirtą kritiką ir toliau šypsojosi paparacams. Jos asmeninis gyvenimas iki pilnametystės buvo mažai afišuojamas. Artėjant dvidešimt pirmajam Brit gimtadieniui muzikiniai žurnalai ėmė rašyti, kad Britney turėtų ruoštis transformacijai ir keisti „nekaltos mergaites“ įvaizdį, kaip ir muziką, kuri, jei ir tiko septyniolikmetei, labai juokingai atrodys atliekama 21-erių merginos. Matyt, atkreipusi dėmesį į kritiką Britney ėmė elgtis šiek tiek įžūliau, kaip neva turėtų elgtis jau nebe maža mergaitė. Skyrybos su Justinu Timberlake’u, skandalingasis bučinys su Madonna ir galop vieną parą trukusios vedybos Las Vegase su vaikystės draugu – pirmi „užaugusios“ popdievaitės šokiruojantys veiksmai.

Gražios pradžios pabaiga
2004-aisiais Britney Spears ištekėjo už savo grupės šokėjo Kevino Federline’o, taip galutinai užbaigusi nuo pat karjeros pradžios besitęsiantį „aš ne mergaitė, bet dar ir ne moteris“ laikotarpį. Kevinas Federline’as dėl Britney paliko savo 8 mėnesį nėščią žmoną. Vos porai susituokus Britney paskelbė apie pertrauką savo intensyvioje karjeroje dėl noro atsiduoti šeimai. Praėjus metams po sutuoktuvių Kevinui ir Britney gimė sūnus Seanas Prestonas, dar po metų – antrasis sūnus Jaydenas Jamesas. Jau po pirmojo vaiko gimimo paparacai ne kartą buvo užfiksavo nevalyvą, svorio priaugusią Britney. Tačiau žmones šokas ištiko tuomet, kai buvo išplatintos nuotraukos, kuriose matyti Britney, vairuojanti automobilį su kūdikiu ant kelių, maža to, neprisisegusi saugos diržu. Po to ėmė vienas po kito sekti kadrai, kuriuose popdainininkė rizikuoja mažylių sveikata. Turbūt jau tada buvo galima nuspėti, kad Britney santuoka nesiklosto taip, kaip tikėtasi.

Ar tai jau dugnas?
Posakis „kaltos aplinkybės“ šiuo atveju būtų labai tinkamas. 2007-aisiais prasidėjus dainininkės skyrybų procesui sausį nuo vėžio staiga mirė mylimiausia Britney Spears teta. Po kelių siautulingų vakarėlių palūžusi popdievaitė atsigulė į reabilitacijos kliniką. Nepraėjus net parai ji išėjo iš klinikos ir pasukusi į pirmą pasitaikiusią kirpyklą, kirpėjai nesutikus, pati nusiskuto galvą. Anot kirpyklos darbuotojų, Britney, nusiskutusi galvą, pažvelgė į veidrodį ir sumurmėjo, kad jos mama labai dėl to nusimins... Po šių veiksmų sekė nesibaigiantys vakarėliai, kur atlikėja mėgavosi alkoholiu ir narkotikais. Britney vakarėliuose dažnai pasirodydavo be kelnaičių, ne kartą viešoje vietoje buvo ir visiškai nusirengusi. Už vairavimą išgėrus iš jos buvo atimtos teisės.
Ne taip ir seniai buvęs dainininkės vyras kreipėsi į teismą dėl vaikų globos, nes Britney būklė neatrodė tam tinkama. Pastaruoju metu atlikėja yra tapusi ne tik fanų, bet ir žmonių, kuriems niekada nerūpėjo, galvos skausmu. Norą jai padėti pareiškė nemažai Holivudo žvaigždžių, o vieno jauno gerbėjo nufilmuotas pasisakymas, pavadinimu „Palikite Britney ramybėje!“, apskriejo visą pasaulį. Psichologai taip pat siūlo palikti Britney ramybėje, mat gali būti, kad ji serga rimta liga, kuri pasireiškia neprognozuojama nuotaikų kaita, todėl norint išvengti savižudybės pavojaus siūloma ją hospitalizuoti. Britney Spears močiutė sirgo depresija ir po daugybės nesėkmingų bandymų vis dėlto nusišovė. Nenorėdami, kad situacija pasikartotų dainininkės artimieji ėmėsi priemonių tikėdamiesi, jog Britney pagaliau sugrįš į vėžes.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką