15min be reklamos
2008 05 19, 12:51

Kate Hudson ir Lance'o Armstrongo savaitgalis

Atrodo, Kate Hudson ir Lance'as Armstrongas susitikinėja. Septynis kartus laimėjęs „Tour de France“ sportininkas ir aktorė penktadienio ir šeštadienio vakarus praleido Ostine.
Foto naujienai: Kate Hudson ir Lance'o Armstrongo savaitgalis
Bulls, Scanpix nuotr. / zmones24.lt
Regis, Kate Hudson ir Lance'as Armstrongas susitikinėja. Septynis kartus laimėjęs „Tour de France“ sportininkas ir aktorė penktadienio ir šeštadienio vakarus praleido Ostine. Penktadienį pora vakarieniavo restorane „Eddie V's“. Restorano darbuotojų teigimu, Armstrongas čia dažnas svečias. Šaltiniai patvirtina, kad 29-erių Kate ir 36-erių Lance'as tikrai kartu vakarieniavo. Jie valgė paprastoje, šiaudais dengtoje trobelėje su trimis sportininko vaikais ir draugais. Kitas šaltinis tvirtina, kad jie atvyko su vaikais ir būriu draugų. Pietums jie užsisakė kukurūzų paplotėlių ir bandelių, įdarytų mėsa, keptų bulvyčių ir pan. Šaltiniai pasakoja, kad jie tiesiog maloniai leido laiką. Dar ketvirtadienį po „Kid Rock koncerto“ Niujorke, „Wildwood Barbeque“ restorane Hudson ir Armstrongas  buvo pastebėti kartu. Nors
Hudson su Owenu Wilsonu  ne kartą skyrėsi ir vėl taikėsi, pagaliau galutinai padėjo tašką šiems santykiams. Armstrongo - visai neseniai burkavusio su Ashley Olsen, atstovė  spaudai nieko nekomentuoja. Hudson atstovė  teigia taip pat nekalbanti apie klientų asmeninį gyvenimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką