Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 02 28, 13:42

Kate Moss surūko 30 cigarečių per dieną

Kate Moss surūko 30 cigarečių per dieną, nors ir bando atsikratyti šio įpročio. Kate bando mesti rūkyti dėl savo dukters. Ji pradėjo klijuotis „Nicorette“ pleistrus.
Foto naujienai: Kate Moss surūko 30 cigarečių per dieną
www.zmones24.lt / zmones24.lt
Temos: 1 Kate Moss
Kate Moss surūko 30 cigarečių per dieną, nors ir bando atsikratyti šio žalingo įpročio. Kate bando mesti rūkyti dėl savo dukters. Ji pradėjo klijuotis „Nicorette“ pleistrus. Nepaisant to, kad perka po 60 pakelių pleistrų, supermodelis vis tiek surūko po 30 cigarečių per dieną. Dirbdama modeliu, Kate dažnai turi nusiplėšti pleistrą ir vėliau klijuotis naują. Niekas nepagalvotų, kad jai tai atrodo baisios išlaidos, tačiau nusiimtą pleistrą Kate parduoda už 1,50 svaro. Tarsi tai būtų geriausias dalykas, kurį gali gauti iš tokios žvaigždės. Kate juokiasi iš šito savo „verslo“ ir sako, kad taip uždirba „iš šono“.
Manekenė iš paskutiniųjų stengiasi atsikratyti šio įpročio, nes tai kenkia jos dukrai Lilai Grace ir, žinoma, pačios Kate odai. Sulaukusi 34-erių žvaigždė supranta, kad modeliu dirbs nebeilgai, todėl turi prisižiūrėti. „Ji rūkė kaip kaminas daugybę metų, todėl jai dabar labai sunku.“ Kalbama, kad Kate taip pat pradėjo  sveikai maitintis ir vartoti maisto papildus. Ji planuoja atsisakyti alkoholio ir kavos. Sėkmės, Kate!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką