Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

„Kelio į žvaigždes 3“ dalyviai pasinėrė į nevaldomą šėlsmą

Tokio vakarėlio, kokį keliauninkai į žvaigždes surengė antradienio naktį, Lietuvos realybės šou istorijoje dar nėra buvę.
Foto naujienai: „Kelio į žvaigždes 3“ dalyviai pasinėrė į nevaldomą šėlsmą
"Kelio į žvaigždes 3" dalyvis Audrius / zmones24.lt
Tokio vakarėlio, kokį keliauninkai į žvaigždes surengė antradienio naktį, Lietuvos realybės šou istorijoje dar nėra buvę.

Savaitės pradžioje „Kelio į žvaigždes 3" gyvenamosiose patalpose tvyrojo liūdnoka ir rami nuotaika. Juk šou vienas po kito paliko „keliukų" pamilti dalyviai - Laisva ir Grūdas. Keleiviai į žvaigždes suprato, kad jų nenumaldomai mažės kas savaitę. Vienišiausia pasijuto Gintarė.

„Anksčiau linksmindavausi su Laisva, o dabar taip liūdna. Jaučiuosi psichologiškai išsekusi, nesinori kažką veikti", - dar praėjusios savaitės pabaigoje kalbėjo Gintarė. Tačiau po sekmadienio išvykos į vilą Vilniaus pakraštyje KĮŽ 3 dalyviai atsigavo. Pirtis, baseinas, medaus ir šokolado masažas atgaivino jaunus kūnus bei protus ir tarsi pažadino naujam etapui.

„Šiandien ketinu gerai pašėlti. Jau atsigavau ir supratau, kad čia reikia gyventi taip, jog po to ilgam atsiminčiau...", - pirmadienį sakė Gintarė. Ir atsimins. Ir ne tik Gintarė. Naktį į antradienį merginos paskelbė karą vaikinams - ir prasidėjo...

Realybės šou dalyvių būstas virto karo zona, o šaldytuvas - ginklų baze. Ant grindų, sienų ir „keliukų" galvų tiško įvairūs skysčiai, zvimbė kiaušinių bombos, sproginėjo miltų užtaisai, seko uogienių atsargos. Į kovą buvo pasitelkta visko - nuo kosmetikos iki pieno pakelių.

Pusę nakties trukusios linksmybės baigėsi vonioje - krykštaujantys ir laimingi, išsikrovę „keliukai" gramdė nuo savęs „sužeidimus" - maisto likučius. Atėjo laikas suvokti: kas tvarkys nusiaubtus kambarius? „Merginos laimėjo, vaikinai valys!", - suklykė Gintarė. Jau kitą rytą gyvenamosios patalpos vėl švytėjo švara ir tęsėsi įprastas gyvenimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius