Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 02 27, 12:47

Kipišas pavasarį rašo dainas tik apie meilę

Visada optimistiškai nusiteikęs Kipišas, vystantis naują savo muzikinį projektą „Alberto Macho“, pristato visiškai šviežią savo dainą pavadinimu – „Optimistas“.
Foto naujienai: Kipišas pavasarį rašo dainas tik apie meilę
Pasak atlikėjo, naujai pristatoma „reggae“ stiliaus daina, tai geros nuotaikos užtaisas, kuris praskaidrins nuotaiką pačiam niūriausiam žmogui / zmones24.lt
Temos: 1 Kipishas
Visada optimistiškai nusiteikęs Kipišas, vystantis naują savo muzikinį projektą „Alberto Macho“, pristato visiškai šviežią savo dainą pavadinimu – „Optimistas“. Tai daina iš dabar įrašinėjamo naujo solinio albumo, kuris beje pasirodys jau šią vasarą. „Daina „Optimistas“ - labai pavasariška daina“, - pasakoja apie savo naują darbą pats atlikėjas. „Esu ne tik nepataisomas optimistas, bet ir tikras romantikas, be to meniškos sielos žmogus, todėl nieko ypatingo, kad aš būtent pavasarį, tarsi mūzos apsėstas, trykštantis įkvėpimu, kuriu... ir kuriu būtent teigiamos energijos muziką, toks jau aš esu“.
Pasak atlikėjo, naujai pristatoma „reggae“ stiliaus daina, tai geros nuotaikos užtaisas, kuris praskaidrins nuotaiką pačiam niūriausiam žmogui. O parašyti optimistišką dainą apie meilę sugeba tikriausiai tik Kipišas. Beje naujame albume tai bus ne vienintelė daina apie meilę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką