Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Kristupas ir Jurgita Krivickai: dukra yra, knygos – nebus

Šiais metais televizijos prodiuseris Kristupas KRIVICKAS (28) turės rimtai sukti galvą, kokią dovaną po Kalėdų eglute padėti ne tik beveik trejų Atėnei, bet ir ką tik gimusiai antrai dukrelei.
Foto naujienai: Kristupas ir Jurgita Krivickai: dukra yra, knygos – nebus
Gretos Skaraitienės nuotrauka / zmones24.lt
Šiais metais televizijos prodiuseris Kristupas KRIVICKAS (28) turės rimtai sukti galvą, kokią dovaną po Kalėdų eglute padėti ne tik beveik trejų Atėnei, bet ir ką tik gimusiai antrai dukrelei. Praėjusį savaitgalį kartu su mama Jurgita (25) jos iš ligoninės grįžo namo. „Jurgita laikėsi puikiai, - gyrė žmoną. - Pagimdė taip greitai, kad nė nespėjau atvažiuoti." Kristupas juokauja, kad šis darbas Jurgitai puikiai sekasi, todėl galimybė susilaukti dar vienos atžalos neatmetama. Vardo mažylė kol kas neturi. „Nėra jokių variantų", - ramiai sako Kristupas, iki šiol neįvykdęs žmonos duotos užduoties susapnuoti ir antrosios atžalos vardą.
Apie savo knygą, kuri turėjo pasirodyti tuo pat metu, kaip ir dukrelė, TV prodiuseris kalba ne taip džiaugsmingai. „Jos nebus! - nukerta. - Viską gerai apsvarstęs nusprendžiau, kad iš knygos pelningo biznio nepadarysiu. Kai pradėjau apie ją kalbėti, pramogų pasaulis labai sujudo. Kai kurie potencialūs herojai pasiūlė kur kas naudingesnius sandorius, nei galėjau tikėtis."

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius