Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 02 25, 14:36

Kristupas Krivickas jau pasiruošęs sėsti už vairo

Gali būti, kad kai pasirodys šis „Žmonių“ numeris, televizijos laidų prodiuseris Kristupas KRIVICKAS (28) rankose jau laikys ilgai lauktą dokumentą.
Foto naujienai: Kristupas Krivickas jau pasiruošęs sėsti už vairo
Butauto Barausko nuotrauka / zmones24.lt
Gali būti, kad kai pasirodys šis „Žmonių“ numeris, televizijos laidų prodiuseris Kristupas KRIVICKAS (28) rankose jau laikys ilgai lauktą dokumentą. Šią savaitę jis pagaliau turėtų gauti vairuotojo pažymėjimą ir išsibraukti iš nevairuojančių televizininkų gretų. Argi ne puiki gimtadienio dovana?! „Mokytis eismo taisyklių paprasta, – tikina Kristupas. – Tereikia stulbinančiai daug sykių kartoti bilietus.“ Kaip ir visi mirtingieji, jis lankė teorijos paskaitas ir praktiškai mokėsi vairuoti. „Atrodo, viskas sekėsi“, – juokiasi. Ar išlaikęs egzaminą iškart sės prie vairo? „Ne, ne iškart, – purto galvą. – Juk vairuotojo pažymėjimą gausiu tik po keleto dienų, o tada tai sėsiu.“
Naujas Kristupo automobilis „Subaru Tribeca“ jau stovi namų garaže. Sako, išsirinkti nebuvę sunku – visos naujos mašinos jam atrodo geros. Tiesa, šiek tiek reikalavimų turėjo: kad automobilyje patogiai jaustųsi visa jo šeima, kad būtų patogu važiuoti į medžioklę. „Be to, šis buvo paskelbtas praėjusių metų šeimos automobiliu. Kodėl nepasitikėti garbinga žinomų žmonių komisija, kuri bandė mašinas?“ – svarsto ką tik iškeptas vairuotojas ir jau į keliones leistis pasiryžęs laidos „Karas keliuose“ prodiuseris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką