2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Laura Karvelytė mokosi indiškų šokių

Seriale „Nekviesta meilė“ vaidinanti aktorė Laura Karvelytė nusprendė iš esmės pakeisti ne tik gyvenimo būdą, bet ir veiklą.
Foto naujienai: Laura Karvelytė mokosi indiškų šokių
Foto naujienai: Laura Karvelytė mokosi indiškų šokių / zmones24.lt
Seriale „Nekviesta meilė“ vaidinanti aktorė Laura Karvelytė nusprendė iš esmės pakeisti ne tik gyvenimo būdą, bet ir veiklą: „Išeinu iš serialo, nes norisi gyvenime naujovių – noriu daug visko sužinoti ir patirti.“ Drąsi ir energinga Laura vieną dieną internete rado skelbimą, kviečiantį įsilieti į Kaune esantį „Ugnies rato“ kolektyvą, kuriame mokoma indiškų šokių. Jau kuris laikas ji džiaugiasi nauja įdomia veikla, bendrauja su šiltais ir linksmais žmonėmis. „Indija ir jos kultūra bei tradicijos mane žavėjo nuo pat vaikystės, prieš šešerius metus visiškai atsisakiau kiaulienos ir jautienos, o dabar jau nebevalgau ir žuvies bei vištienos, noriu gyventi sveiką gyvenimą! O visa tai labai susiję su indų filosofija“, – pasikeitimais nustebino Laura Karvelytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką