Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 03 05, 17:56

„Le Broniaus šou“: ar Aistė Pilvelytė moka pilvakalbystės meno?

LNK „Le Broniaus šou“ šį ketvirtadienį bus daug muzikos. Ir ne tik todėl, kad Ferdinandas sutaisė juostinį magnetofoną „Vilma“.
Foto naujienai: „Le Broniaus šou“: ar Aistė Pilvelytė moka pilvakalbystės meno?
Aistė Pilvelytė ir Romas Bubnelis / zmones24.lt
LNK „Le Broniaus šou“ šį ketvirtadienį bus daug muzikos. Ir ne tik todėl, kad Ferdinandas sutaisė juostinį magnetofoną „Vilma“. Apie muziką kalbės laidos svečiai – Aistė Pilvelytė ir Romas Bubnelis. Taip, taip, tas pats, kuris dainuoja su Aiste duetu.
Aistė Pilvelytė prisipažins, kad nemoka pilvakalbystės meno, nors pavardė ją kaip ir įpareigoja. Kadangi Aistės tėvas yra laikraščio leidėjas, tai bus diskutuojama, ar lengviau „prasimušti“ šou versle turint įtakingą tėtį. Ir ar sunku buvo Aistei, nes ji tokio tėčio neturi. Taip pat viešumon išlįs faktai, kad Aistė yra ištekėjusi ir turi Briedį.
Le Bronius ją sugėdins, sakydamas, kad jei jau vyrui statai ragus, bent po to neprasivardžiuok. Aistė yra daugiausiai kartų „Eurovizijoje“ pralaimėjusi atlikėja Lietuvoje. O pastarosios nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtojas Jeronimas Milius anksčiau dainavo Aistei pritariančiuoju vokalu. Aistė dabar dainuos Jeronimui nepritariančiuoju vokalu. Nebus apsieita ir be kaltinimų, kad Aistė kopijuoja ukrainiečių atlikėją Ruslaną. Juk tai, kad Aistė bando patekti į Ukrainos Radą, daug ką įrodo. Kitas laidos svečias – Romas Bubnelis. Verslininkas, aludaris, vestuvių muzikantas, buvęs oligarchas ir kartais kalinys. Kažakada šis vyras buvo vienas turtingiausių Lietuvos žmonių. Turėjo savo banką, deja, padėjo indėlį į tą savo banką. Paskui sėdėjo kalėjime, kur surado daug draugų. Išėjęs į laisvę, dirbo kapinių prižiūrėtoju, paskui fotografu, vėliau ėmė virti alų Šiauliuose. Žodžiu, nieko neišsiskiriantis, eilinis, banalų gyvenimą gyvenantis tipas. Bet reikia ir tokius laidoje parodyti. Beje, R. Bubnelis yra pirmojo Lietuvoje komercinio televizijos kanalo įkūrėjas. To paties, kuris vėliau virto LNK. R. Bubnelis sakė, kad labai gailisi, matydamas, kokį monstrą tada užsuko. Bet tą vietą LNK iškirps.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką