15min be reklamos
2008 03 06, 12:49

Leonardas Pobedonoscevas – „Mano vestuvių per LNK“ vedėjas

Siurprizas „Mano vestuvių per LNK“ žiūrovams - nuo šio penktadienio laidą vesti pradės L. Pobedonosovas.
Foto naujienai: Leonardas Pobedonoscevas – „Mano vestuvių per LNK“ vedėjas
Leo grįžta į TV laidos vedėjo kėdę / zmones24.lt
Malonus siurprizas „Mano vestuvių per LNK“ žiūrovams - nuo šio penktadienio laidą vesti pradės amžinasis svajonių jaunikis - Leonardas Pobedonosovas.
Buvęs LNK laidos „Myli nemyli“ vedėjas puikiai išmano porų santykius ir turi ką pasakyti šia tema. Tad nuo šiol penktadieniais ne tik matysime daug linksmų pokštų, netikėtumų ir staigmenų, bet ir išgirsime linksmų santykių speco Leo vertinimų. Laidos vedėjas pristatys vestuves ir jas komentuos, o kartais ir pats sudalyvaus šventėje ir sveikins jaunuosius. Laidą vesti Leo padės daili gražuolė.
„Pats esu dalyvavęs daugelyje vestuvių. Vienos iš jų labai įsiminė. Tai buvo šventė su visomis lietuviškomis tradicijomis. Į Žemaitijoje vykusias vestuves vykau pažinodamas tik du žmones – jaunuosius. Buvo taip smagu, kad su visais susipažinau ir skirtis po dviejų buvo be galo graudu – net verkiau. Štai tokios ir turėtų būti geros vestuvės“, - prisiminė Leo. Jis yra buvęs ne tik vestuvių dalyviu, bet ir vedėju.
O kokių vestuvių norėtų jis pats? Leo šypsosi: „Gyvenime nelabai dažnai apie tai svarstau. Bet manau, kad šioje šventėje svarbiausia ne pinigai, ne prabanga ir patosas, o nuoširdumas. Būtų visai smagu susituokti kur nors... kad ir viduryje jūros!“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką