Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Paskutinė akcijos diena.
Išbandyti

„Lietuvos dainų dešimtuke“ – J. Miščiukaitės konkursas

Lietuvos televizija šeštadienį pagerbs vasarį Anapilin iškeliavusios projekto dalyvės Janinos Miščiukaitės atminimą. Gegužės 10 dieną jai būtų sukakę šešiasdešimt.
Foto naujienai: „Lietuvos dainų dešimtuke“ – J. Miščiukaitės konkursas
Foto naujienai: „Lietuvos dainų dešimtuke“ – J. Miščiukaitės konkursas / zmones24.lt
Lietuvos televizija šeštadienį pagerbs vasarį Anapilin iškeliavusios projekto dalyvės Janinos Miščiukaitės atminimą. Gegužės 10 dieną jai būtų sukakę šešiasdešimt. LTV „Lietuvos dainų dešimtukas“ tądien surengs Janinos Miščiukaitės konkursą, kuriame bus apdovanotas profesionaliausias „Dainų dešimtuko“ dalyvis. Projekto dalyvių profesionalumą, kurį visuomet į pirmą vietą kėlė Janina Miščiukaitė, vertins konkurso žiuri: kompozitoriai Laimis Vilkončius ir Vaclovas Augustinas, muzikantas Rimantas Brazaitis, dirigentas Modestas Pitrėnas, režisierius Vytenis Pauliukaitis, choreografas Kęstutis Andrijevskis, kostiumų dailininkas Egidijus Sidaras.
Šiemet Janinos Miščiukaitės konkurse varžosi tik „Dainų dešimtuko“ dalyviai, tačiau ateityje LRT tikisi jį perkelti už televizijos sienų – kad jis taptų išbandymu visiems atlikėjams, vertiems PROFESIONALO vardo. Tiems, kuriems ne vis vien, ką ir kaip jie dainuoja. Tiems, kurie dainuoja tik gyvai. „Atėjau jums atiduot save, išdalinti ką radau, paklausykit, ar girdit mane, pažiūrėkit, ar matot mane, ir žinokite – aš laiminga, laiminga“, – tai žodžiai iš vienos paskutiniųjų Janinos dainuotų dainų. Šį šeštadienį ją atliks Rosita Čivilytė. Šeštadienį „Dešimtuke“ viešės ir šiomis dienomis Vilniuje koncertuojanti džiazo legenda Dennis Rowlandas, atliksiantis neužmirštamąją Franko Sinatros „Fly Me to the Moon“. Šį šeštadienį į „Dainų dešimtuką“ sugrįš viena iš anksčiau iškritusių porų. Likę projekto dalyviai spręs, kas vertas toliau tęsti kovą „Dešimtuke“: Augustė ir Juozas Gaižauskas, Lina Saulėnaitė ir Aurimas Kamantauskas ar trečioji, šį šeštadienį mažiausiai balų surinksianti pora.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius