Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Lietuvos muzikos padangėje užgimė „Venera“

Lietuvos popmuzikos pasaulyje neseniai pirmuosius žingsnius pradėjo žengti trijų merginų grupė - „Venera“.
Foto naujienai: Lietuvos muzikos padangėje užgimė „Venera“
„Solist naujienos“ nuotr. / zmones24.lt
Temos: 1 „Venera“

Lietuvos popmuzikos pasaulyje neseniai pirmuosius žingsnius pradėjo žengti trijų merginų grupė - „Venera“. Visos trys merginos - žavios šviesiaplaukės lietuvaitės, profesionalūs modeliai, susipažinusios vienos fotosesijos metu Belgijoje. Kai merginos pirmą kartą dirbo drauge, net negalėjo pagalvoti, jog ateityje taps artimomis draugėmis, o dar vėliau - ims ir uždainuos. 
Alvyda, Rita ir Agnė - profesionalūs fotomodeliai. Merginos susipažino Belgijoje - visos trys dalyvavo apatinio trikotažo kolekcijos fotosesijoje. Jos gera nuotaika, entuziazmu ir drąsa užkrėtė visą komandą, kurioje tąkart sukiojosi ir vienas Belgijos muzikos prodiuseris Flassy. Koketuodamos merginos pasakoja, kad baigiantis fotosesijai, jos jau buvo sužavėjusios visus su jomis dirbusios komandos vyriškius, tarp kurių buvo ir Flassy. Šiandien merginos ypač dėkingos šiam vyrukui, nes būtent jis gražuolėms parodė, kad ir muzikoje jos gali būti tokios pat drąsios, energingos, kerinčios ir viliojančios, kaip ir prieš fotoobjektyvą. Pasirodo, Belgijos muzikos prodiuseris Flassy vieną vakarą merginas pasikvietė į savo muzikos įrašų studiją. Ten jos buvo supažindintos su Flassy kūryba, o vėliau, įkalbintos stoti prie mikrofonų ir įrašyti keletą žinomų šlagerių eilučių. Tiek Flassy, tiek „Veneros“ merginos rezultatu buvo maloniai nustebintos. Jau tada prodiuseris sakė esąs tikras, kad šių merginų vieta ne tik prieš fotoaparatą, bet ir scenoje su mikrofonais rankose. Po pasimatymo su muzikos prodiuseriu merginoms teko susikrauti lagaminus ir grįžti į Lietuvą. Tuo viskas ir galėjo baigtis. Bet merginos Lietuvoje palaikė ryšius ir vieno vakarėlio metu prisiminusios smagų nuotykį Belgijos muzikos prodiuserio įrašų studijoje, ėmė rimtai svarstyti galimybę įrašyti keletą dainų. Gavusios draugų ir artimųjų „palaiminimą“ merginos išbandė save įrašų studijoje ir rezultatu liko patenkintos. Rankose laikydamos keletą savo dainų jos nepabijojo pasibelsti į prodiuserinės kompanijos „Solist“ duris. Merginos džiaugiasi, kad kadaise muzikos prodiuserio Flassy išsakyti žodžiai, jog joms vieta muzikinėje scenoje, šiandieną po truputį pildosi. Merginas globoja prodiuserinė kompanija „Solist“, kuri rūpinasi visais organizaciniais reikalais, merginoms palikdama nerūpestingumą, entuziazmą ir jaunatvišką energiją, kurią jos gali išlieti įrašų studijose ir scenoje.

Kol kas tai - tik pirmieji „Veneros“ žingsniai Lietuvos popmuzikos pasaulyje, bet, kaip teigia pačios merginos, svarbiausia tikėti ir džiaugtis tuo ką darai. Kol kas joms tai pavyksta. Žavioji trijulė tiki, jog ateityje ras savo vietą Lietuvos klausytojų fonotekų lentynose. Tiesa, „Veneros“ dainų radijo stočių eteryje dar niekam neteko girdėti, tačiau merginų trijule jau aktyviai domisi Lietuvos naktinių klubų vadovai. Puikiausias to įrodymas - net trys pasirodymai Naujųjų metų naktį populiariuose Lietuvos naktiniuose klubuose. „Pradžiai - tai visai neblogai. Kol kas mums šito pakanka“, - koketuodama nusišypso „Venera“...

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius