Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 04 15, 15:40

LNK žiūrovai išsirinko savo žvaigždes

LNK „Mano žvaigždės“ žiūrovų išrinkti ir apdovanoti šauniausi herojai kvatojosi prisiminę savo „žygdarbius“.
Foto naujienai: LNK žiūrovai išsirinko savo žvaigždes
Foto naujienai: LNK žiūrovai išsirinko savo žvaigždes / zmones24.lt
Temos: 1 LNK
LNK „Mano žvaigždės“ žiūrovų išrinkti ir apdovanoti šauniausi herojai kvatojosi prisiminę savo „žygdarbius“. Be proto linksmą apdovanojimų ceremoniją LNK žiūrovai pamatys šį sekmadienį. Į apdovanojimus per dvidešimt šalies šou pasaulio garsenybių pirmadienį rinkosi apsirengę taip, kaip vykdė užduotis. Agnė Jagelavičiūtė įsispraudė į naro kostiumą ir tapo panaši į kosmonautą, stiklais vaikščiojusi Skaistė užsimetė baltą kimono. Stano, dirbęs kirpėju, atsigabeno milžiniškas žirkles ir su jomis pozavo fotografams, vis ketindamas nukirpti plaukų sruogelę jo užduoties užsakovei Ramintai.
Merūnas apsisuko futbolo gerbėjo šaliką, o štai dailiai plaukioti išmokusi „69 Danguje“ dainininkė Nijolė Pareigytė maudymosi kostiumėlio šįkart neapsitempė, tačiau užsidėjo plaukiko akinius. Išrinktos penkios šauniausios žvaigždės: linksmiausia, profesionaliausia, drąsiausia, muzikaliausia ir sportiškiausia. Taip pat apdovanota viena žvaigždė už „labiausiai sparnuotą“ frazę. Už dvidešimt nominuotų kandidatų dešimt dienų balsavo daugiau nei 22 tūkstančiai internautų.
Linksmiausia žvaigžde tapo „keliukas“ Dūmas. Už tai, kad tapęs vaikų aukle jis kaip įmanydamas stengėsi įtikti mažajai Viltei. „Ne, darbo dar nepakeičiau, iki šiol koncertuoju“, - į klausimą, ar nenutarė pakeisti profesijos ir visam laikui tapti aukle, atsakė Dūmas.
Profesionaliausia žvaigžde tapo laidų vedėja žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė. Ji restorane dirbo padavėja ir gavo gan keistą užsakymą – patiekti silkių salotų be silkės. Žiūrovai Rūtą pamatė gan kaprizingą, kaip tikrą žvaigždę. „Kai gavau šią užduotį, pamaniau: kam gali būti įdomu žiūrėti, kaip Mikelkevičiūtė lėkštes nešioja. Tad nutariau: jei reikia žvaigždės - gausite! Suvaidinau įnoringą pasipūtėlę, kuriai aktualiausias klausimas, ar didelė alga už darbą“, - ceremonijoje kalbėjo Rūta.
Drąsiausia „Mano žvaigždė“ – Agnė Jagelavičiūtė, įveikusi baimę ir ežere nardžiusi po ledu. „Mano draugai, pamatę siužetą, nenustebo. Jie iš manęs tikisi panašių dalykų. O aš džiaugiuosi, kad išbandžiau šį tą naujo ir už tai buvau įvertinta“, - savo gerbėjams dėkojo A. Jagelavičiūtė.
Muzikaliausia žvaigžde žiūrovai išrinko populiarųjį Radži, kuris sugebėjo padainuoti metalo grupėje „Wozu“. „Šiuo metu su grupe įrašinėjame albumą. Bus tikrai įdomu“, - pusiau juokais intrigavo Radži, o vėliau patikino, kad visgi liks prie savo repertuaro: „Tegul dainuoja, kas ką moka“.
Sportiškiausia žvaigžde tapo dainininkė Vilija Matačiūnaitė, per pusdienį išmokusi atlikti sudėtingą akrobatinį cirko triuką. „Nuo šiol visuose vakarėliuose draugams rodau špagatą. Ne, jie manęs neprašo, aš pati pasisiūlau!“, - pokštavo atlikėja.
Labiausiai sparnuota frazė, anot žiūrovų, išskrido iš Nijolės Pareigytės lūpų. „Jei pamatysiu savo „papą“, paduosiu į teismą“, - plaukiodama baseine dėl netyčinio apsinuoginimo baiminosi seksualioji dainininkė. „Dėkoju žiūrovams ir „Mano žvaigždei“, - atsiėmusi simbolinę statulėlę šypsojosi Nijolė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką