Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 12, 16:15

Lyriška daina Radži ir Livijos lūpose prisipildė čigoniškos aistros

Livija Gradauskienė ir Radži šeštadienį LNK „Žvaigždžių duetuose“ čigoniškais kerais užbūrė net „geležinį“ Gediminą Zujų. Jis ir kiti komisijos nariai bei žiūrovai šiai porai atidavė didžiausias simpatijas.
Foto naujienai: Lyriška daina Radži ir Livijos lūpose prisipildė čigoniškos aistros
Foto naujienai: Lyriška daina Radži ir Livijos lūpose prisipildė čigoniškos aistros / zmones24.lt
Livija Gradauskienė ir Radži šeštadienį LNK „Žvaigždžių duetuose“ čigoniškais kerais užbūrė net „geležinį“ Gediminą Zujų. Jis ir kiti komisijos nariai bei žiūrovai šiai porai atidavė didžiausias simpatijas. L. Gradauskienė ir Radži įsitaisė pirmojoje balsavimų lentelės vietoje. Lyrišką dainą apie švilpaujantį Suvalkijos bernioką jie pripildė čigoniškos aistros, melancholijos ir pietietiško temperamento. Livija tapo žavia čigone, o Radži tereikėjo atskleisti egzotiškąją savo prigimtį. Dainos pabaigoje jis prabilo romų kalba – padėkojo žiūrovams ir palinkėjo sėkmės. „Man taip patiko tokia šios mums visiems žinomos dainos interpretacija, kad pamaniau – na, va, bus pirmasis dešimtukas iš manęs“, - po dainos kalbėjo komisijos narys G. Zujus, dažniausiai poroms skiriantis žemesnius balus. Dešimtuko jis visgi neparašė: „Galbūt Radži šiek tiek persistengė su vokalu. Tačiau rašau aukščiausią savo balą šįvakar – devynis“, - po šių žodžių nustebinta salė ėmė ūžti ir ploti. Kiti komisijos nariai - dirigentas ir kompozitorius Jeroslavas Cekanovičius, dainininkė Veronika Povilionienė bei komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis - skyrė po dešimtuką. Žiūrovai šiai porai taip pat negailėjo balsų – balsuota daugiausiai tą vakarą – 794 kartus.
Po pasirodymo Radži pagyrė Liviją, kad šiai labai tinka čigoniškas stilius. „Na, dabar, kai aš jau graži ir kai tapau tikra čigone, viskas tiesiog puiku“, - kaip visada šmaikštavo Livija. O Radži dar kartą uždainavo motyvą iš kūrinio. Paskutinieji šįkart liko Preilos ir Pervalkos seniūnė Edita Radzevičienė ir Steponas Januška. Šis duetas praėjusį šeštadienį buvo iškritęs iš projekto, tačiau buvo sugrąžintas po to, kai Dalius Mertinas ir Berneen, pasitraukę iš projekto, užleido jiems savo vietą. Pasirodė paskutiniosios projekto naujokės – aktorė Kristina Savickytė ir Rūta Ščiogolevaitė. Daugiau projekte naujokų nebus – nuo kito šeštadienio duetų skaičius ims mažėti, o įtampa – augti.

Komisijos ir žiūrovų balsavimo bendras rezultatas

Nr Duetas Vieta
01 R.BUBNELIS ir A.PILVELYTĖ 2
02 V.GENYTĖ ir A.CHOŠNAU 7
03 E.RADZEVIČIENĖ ir S.JANUŠKA 10
04 V.GRIGAS ir A.PILYPAITĖ 6
05 Dž.STRIAUPIS ir J.LEITAITĖ 3
06 L.GRADAUSKIENĖ ir RADŽI 1
07 E. JOCYTĖ ir DOVYDAS 8
08 K. SAVICKYTĖ ir R. ŠČIOGOLEVAITĖ 9
09 LEO ir E.ANUSAUSKAITĖ 5
10 R.RUDOKAS ir VILIJA 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką