15min be reklamos
2008 03 18, 17:17

Mariah Carey: „apie save esu nekokios nuomonės“

Mariah kalbasi su žurnalistu viename Manhattano dangoraižyje esančiame savo bute, kuris atrodo, kaip Barbės svajonių namas. Ji sako, kad vis dar mokosi pasitikėti savimi.
Foto naujienai: Mariah Carey: „apie save esu nekokios nuomonės“
Mariah Carey Karibų saloje. Kol kas ji rūpinasi tik savo šuniuku. Scanpix nuotrauka / zmones24.lt
Temos: 1 Mariah Carey
Mariah Carey juokauja, kad kai kurie žmonės laiko ją tiesiog veikiančia bomba. 37-erių daug dirbanti „Grammy“ laimėtoja žurnalistams sakė: „Suprantu, kad kai kurie žmonės laiko mane lengvabūde idiote.“ Mariah kalbasi su žurnalistu viename Manhattano dangoraižyje esančiame savo bute, kuris atrodo, kaip Barbės svajonių namas. Ji sako, kad vis dar mokosi pasitikėti savimi. „Aš visada save nuvertindavau ir tai vis dar tęsiasi,“ – sako dainininkė, kuri 2001-aisiais gydėsi nuo išsekimo. Taip pat plačiai buvo rašoma apie jos santykius su Dereku Jeteriu, Eminemu, Luisu Migueliu ir Marku Sukacku. Ko ji ieško? Ji norėtų, kad kas nors jai padėtų kontroliuoti savo emocijas.
„Keista, kad būdama scenoje aš gaunu tiek meilės, jaučiu tokį žavėjimąsi manimi iš tikrų gerbėjų. O partneriui sunku su jais varžytis,“ – sako Carey. Be to, atlikėja prisipažįsta, kad yra iki išprotėjimo „davatkiška“ ir niekada nesusigundo vienos nakties nuotykiais. „Aš esu Merė Popins. Tokia, kokios turi būti mergaitės, susagstytais iki kaklo drabužiais.“ Mariah nėra nusiteikusi prieš santuoką, nors 1997-aisiais ji išsiskyrė su „Sony Music“ kompanijos vadovu Tommy Mottola. Tačiau ji norėtų santykių su žmogumi, kuris suprastų pramogų pasaulį. „Tai man labai svarbu. Jausti, kad žmogus mane visiškai supranta. O tai gali tik toks žmogus, kuris irgi dirba šou versle. Tai neturėtų būti taip svarbu, bet, deja, yra. Būti „ant bangos“ reikalauja daug energijos,“ – tvirtina Carey, kurios albumas „E=MC2“ turėtų pasirodyti balandžio 15-ąją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką