2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Marius Berenis-Tru dainavo su šuniu

LNK laidoje „Mano žvaigždė“ dalyvavęs muzikalus keturkojis labiau mėgsta lietuvišką kūrybą, tačiau panorėjęs gali uždainuoti ir pagal „Nirvanos“ muziką.
Foto naujienai: Marius Berenis-Tru dainavo su šuniu
Foto naujienai: Marius Berenis-Tru dainavo su šuniu / zmones24.lt
LNK laidoje „Mano žvaigždė“ dalyvavęs muzikalus keturkojis labiau mėgsta lietuvišką kūrybą, tačiau panorėjęs gali uždainuoti ir pagal „Nirvanos“ muziką.
Šį sekmadienį LNK gims naujas žvaigždžių duetas. Ne, neapsigaukite - projekte „Žvaigždžių duetai“ kol kas nebus naujokų. Duetas pasirodys „Mano žvaigždėje“ ir bus šiek tiek neįprastas. Kone koncertinę programą parengė „žasas“ Marius Berenis Tru ir... iš prigimties muzikalus levrečių veislės šuo Vikingas (Kingas).
„Lietuvoje mažai gerų dainininkų, mūsų augintinis pranoktų daugelį iš jų...“, - juokavo Kingo savininkė ponia Marytė. Jau nuo pirmųjų akordų Marius Berenis įsitikino, kad šuo ne šiaip kaukia, o reaguoja į gitaros garsą, muzikos ritmą. Vos išgirdęs gitaros brazdenimą, keturkojis iškėlė galvą aukštyn ir pradėjo „koncertuoti“.
Anot Marytės, Kingui labiausiai patinka daina „Kelelis tolimas“. Šį kūrinį šuo „sudainavo“ kartu su Mariumi. „Nuostabu. Jis tiesiog genijus. Kingai, o „Nirvana“ tau tiktų?“, - pasiteiravo Tru. Tiko. „Kurto Kobaino atminčiai...“, - po šios legendinės grupės kūrinio „Smells like teen spirit“ motyvo beliko pasakyti Mariui. Padainuoti su iš prigimties muzikaliu šunimi – jau antroji Mariaus užduotis, tapusi staigmena šoumenui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką