Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 01 17, 00:00

Mattas Damonas už puodelį kavos paliko 1000 JAV dolerių arbatpinigių

„Borno ultimatumo" žvaigždė abstulbino restorano „Ago", esančio Majamyje, darbuotojus. Išgėręs puodelį kavos, jis paliko 1000 JAV dolerių arbatpinigių.
Foto naujienai: Mattas Damonas už puodelį kavos paliko 1000 JAV dolerių arbatpinigių
Bulls nuotrauka / zmones24.lt
„Borno ultimatumo" žvaigždė abstulbino restorano „Ago", esančio Majamyje, darbuotojus. Išgėręs puodelį kavos, jis paliko 1000 JAV dolerių arbatpinigių. Anot patikimo šaltinio: „Tai buvo neįtikėtina. Darbuotojai negalėjo tuo patikėti. Šiame restorane lankosi turtingi ir garsūs klientai, bet tokių arbatpinigių niekas nepalieka."
37-erių aktorius, gyvenantis su šeima viename iš prašmatniausių Majamio priemiesčių, pasižymi kuklumu ir žavesiu.
Vieną rytą į restoraną aktorius užėjo išgerti puodelio kavos. Nors Mattas atsisakė nusifotografuoti su restorano padavėju, vėliau atsisakymą sumaniai ir dosniai kompensavo. Vietoj įprastinių 10 proc. arbatpinigių, už puodelį kavos, kainavusį 5 JAV dolerius, Damonas paliko 20 000 proc. arbatpinigių.
Teigiama, kad Mattas į restoraną atėjo vienas. Vilkėjo marškinėlius ir beisbolo kepuraitę. Jis buvo labai malonus ir mandagus. Padavėjas norėjo su juo nusifotografuoti, bet Mattas atsisakė, motyvuodamas tuo, kad nenori sumaišties. Padavėjas šiek tiek nusiminė, bet viską suprato. O pamatęs arbatpinigius, buvo be galo laimingas".

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką