Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 06, 13:47

Milanno scenoje pasiroys su žinomais šokėjais

Atlikėjas itin tobulina savo koncertinę programą: po ilgų ieškojimų buvo rasti du jau žinomi šokėjai, kurie pasirodys kartu su dainininku.
Foto naujienai: Milanno scenoje pasiroys su žinomais šokėjais
Foto naujienai: Milanno scenoje pasiroys su žinomais šokėjais / zmones24.lt
Praėjusią savaitę atlikėjas Milanno paskelbė, jog koreguoja savo pseudonimą: vietoje vienos „n“, jame atsirado dvi. Ir tai dar ne viskas.
Atlikėjas itin tobulina savo koncertinę programą: po ilgų ieškojimų buvo rasti du jau žinomi šokėjai, kurie pasirodys kartu su dainininku. Vienas jų, visiems pažįstamas Deividas Meškauskas, pirmajame nepaprasto populiarumo sulaukusiame „Lietuvos šokių dešimtuke“, dalyvavęs kartu su dainininke Rūta Ščiogolevaite ir užėmęs antrąją vietą. Šiame televiziniame sezone tame pačiame projekte, šokdamas su aerobikos trenere Joana Bartaškiene, Deividas užėmė pirmąją vietą. „Nors daugiausiai pasiekiau šokdamas sportinius šokius, nusprendžiau save išbandyti dar ir kitokiame žanre“, - kalbėjo Deividas. „Milanno pažįstu gana seniai, tad pasiūlymą dirbti kartu priėmiau ilgai nesvarstęs. Esu tikras, jog mūsų pasirodymai bus energingi ir kupini geros nuotaikos“, - šypsojosi Deividas.
Dar vienas vaikinas, papildysiantis Milanno komandą - choreografas ir šokėjas Paulius Šinkūnas, šokęs „Kelio į žvaigždes - 2“ koncertuose, nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose kartu su latvių grupe „C-stones“, o šiemet – su atlikėja „Mini-me“. Šiuo metu Paulius dirba choreografu akademijoje „Idėjų linija“ bei priklauso šokių studijos „Todes“ koncertinei grupei. „Scenoje pasirodyti kartu su Milanno mane pastūmėjo tai, jog Lietuvoje vis dar naujiena, kai dainininkas ir šokėjai yra vaikinai, nes dažniausia šoka merginos“, - pagrindinę priežastį, kodėl vaikinas sutiko prisijungti prie Milanno komandos, įvardino Paulius. „Be to, smagu dirbti su dainininku, kuris moka ne vien dainuoti, bet ir šokti“, - džiaugėsi profesionalus choreografas.
Beje, šia sudėtimi Milanno ne tik keletą kartų rodėsi įvairiose televizinėse laidose, atlikdamas naujausią kūrinį „Radio“, bet ir puikiai pasirodė koncertuose. Publika itin šiltai priėmė tris vaikinus, scenoje atiduodančius visą save. „Jau įvyko keli, kaip aš juos vadinu, „bandomieji“ koncertai su šokėjais. Publika labai šiltai ir audringai priėmė pasirodymus. Tai įrodo, jog einame teisingu keliu“, - šypsojosi Milanno.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką