Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Milisandra Kvaracejūtė (25) ir Algirdas Radzevičius (30): meilė yra!

Praėję Kiaulės metai suspėjo pateikti mielų staigmenų, iš kurių galime spręsti, jog ir šiais laikais meilė visgi egzistuoja ir net atneša tikrų tikriausius vaisius!
Foto naujienai: Milisandra Kvaracejūtė (25) ir Algirdas Radzevičius (30): meilė yra!
Viganto Ovadnevo nuotrauka / zmones24.lt
Praėję Kiaulės metai suspėjo pateikti mielų staigmenų, iš kurių galime spręsti, jog ir šiais laikais meilė visgi egzistuoja ir net atneša tikrų tikriausius vaisius! Scenarijus tarsi iš pasakos ar puikiai surežisuoto kino filmo: kartą mergina ypatingu vardu - Milisandra - važiavo automobiliu ir viršijo greitį. Merginą sustabdęs kelių policijos patrulis Algirdas pagailėjo žaviai besišypsančios Milisandros ir nenubaudė už nusižengimą. Nežinia, kaip viskas būtų susiklostę, jei ne Milisandros noras dainuoti. Mergina jau kurį laiką lavino vokalą, įrašinėjo dainas ir svajojo tapti dainininke - gal tuomet per tyliai beldėsi į muzikos Olimpo vartus, kad šis jos noras nebuvo išgirstas. O Algirdas... Taip jau nutiko, jog vaikinas ėmė ir apvertė savo gyvenimą aukštyn kojom: su kolega pasitarę nukeliavo pas pramogų pasaulio ryklį Žilviną Žvagulį ir pasitarę... susibūrė į dabar jau populiarią grupę „Patruliai"! Na, žinant, jog vaikinų vaikystė prabėgo skambant muzikai, o jie patys per gyvenimą eina su daina, toks posūkis jų karjeroje nenustebino „privatu!". Sakoma, kad visi keliai veda į Romą... Nenuostabu, jog netrukus pas Žilviną Žvagulį pasirodė ir Milisandra: dalyvavo atrankoje į naują grupę „Blogos mergaitės" ir ją laimėjo! „Kartą man būnant pas Žilviną, prasivėrė durys ir pamačiau Algirdą", - šypsodamasi prisimena Milisandra. „Algirdas nepaprastai nudžiugo, prišoko prie manęs, atsiklaupė ir ištarė: „Pagaliau aš tave suradau!", - pasakoja laiminga mergina. Nuo to laiko Algirdas ir Milisandra neišskiriami: visur kartu, visur šalia, o svarbiausia... pora nė karto nebuvo susipykusi! Ir kur čia pyksies, jei „kirvis kotą atitiko". „Mudu puikiai sutariame - nebent pasiginčijame retkarčiais, ir viskas", - sako Milisandra. Kad pora visuomet kartu, „privatu!" įsitikino Naujųjų metų išvakarėse sutikę juos einančius į filmo „Likimo ironija arba po pirties-2" premjerą.
Kuo gi merginą patraukė Algirdas? „Jis visai kitoks nei kiti mano sutikti vyrai: Algirdas turi puikų humoro jausmą ir savitą požiūrį į gyvenimą ir meilę. Anksčiau galvodavau, ar yra tokių vyrų, kurių mąstymas būtų panašus į mano? Pasirodo, jog yra!", - džiaugiasi Milisandra, tikinti, jog tikrai yra kažkokios jėgos, kurios suvedė judviejų kelius. O Algirdas? Ką jis mano apie savo mylimąją? „Ką pasakyti apie mylimą žmogų: nuoširdi, tikra, mylinti, faina - kaifuoju nuo jos. Dabar galiu drąsiai sakyti: mano gyvenime atsirado pilnatvė", - džiaugiasi Algirdas.
Pora šiuo metu rimtai suka meilės lizdą: pavasariop jie ketina įsikelti į naują namą, o kol kas iš koncertų namo grįžta tai pas Algirdą, tai pas Milisandrą. Ir iš tiesų ar svarbu, kur būti, - svarbiausia, kad kartu! Ir tai dar ne viskas: jau du mėnesiai kaip Milisandra laukiasi! „Sužinojęs, jog turėsime kūdikį, Algirdas nepaprastai nudžiugo!", - prisimena mergina. O nudžiugęs sugalvojo įdomiai pasipiršti: Kūčių vakarą ir Milisandros, ir Algirdo tėveliai šventė kartu: Algirdas persirengė Kalėdų seneliu ir visiems šeimos nariams išdalino dovanas. Kai atėjo Milisandros eilė, jis ištraukė sužieduotuvių žiedą ir... pasipiršo! Gaila, kad nebuvome šio gražaus įvykio liudininkais: tiek daug džiaugsmo kaži ar kas matė Kiaulės metais - o gal tai tik kvaili prietarai - juk nesvarbu, kokie tie metai, svarbu, kas mums nutinka... Milisandra tarsi patvirtindama tai, sako: „Tikrai atradau savo puselę: panašiai mąstom, mūsų požiūriai ir interesai visiškai sutinka, esu labai laiminga!". Algirdas, regis, taip pat džiaugiasi rimtais gyvenimo pokyčiais: „Dabar gyvenu dėl jos ir dėl mūsų būsimo vaikelio", - sako jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius