Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 01 04, 00:00

Milisandra Kvaracejūtė ir Algirdas Radzevičius turės vaikelį

Grupės "Blogos mergaitės" narė Milisandra Kvaracejūtė ir "Patrulių" narys Algirdas Radzevičius jau daugiau nei pora mėnesių laukiasi vaikelio.
Foto naujienai: Milisandra Kvaracejūtė ir Algirdas Radzevičius turės vaikelį
Milisandra ir Algirdas. Nuotrauka Viganto Ovadnevo / zmones24.lt
Grupės "Blogos mergaitės" narė Milisandra Kvaracejūtė ir "Patrulių" narys Algirdas Radzevičius jau daugiau nei pora mėnesių laukiasi vaikelio. Po filmo scenarijui prilygstančios pažinties istorijos pora rado meilę ir vienas kito nebepaleido. Šiame interviu Milisandra pasakoja apie savo nėštumą.
Kuo gi merginą patraukė Algirdas? „Jis visai kitoks nei kiti mano sutikti vyrai: Algirdas turi puikų humoro jausmą ir savitą požiūrį į gyvenimą ir meilę. Anksčiau galvodavau, ar yra tokių vyrų, kurių mąstymas būtų panašus į mano? Pasirodo, jog yra!", - džiaugiasi Milisandra, tikinti, jog tikrai yra kažkokios jėgos, kurios suvedė judviejų kelius. O Algirdas? Ką jis mano apie savo mylimąją? „Ką pasakyti apie mylimą žmogų: nuoširdi, tikra, mylinti, faina - kaifuoju nuo jos. Dabar galiu drąsiai sakyti: mano gyvenime atsirado pilnatvė", - džiaugiasi Algirdas.
Pora šiuo metu rimtai suka meilės lizdą: pavasariop jie ketina įsikelti į naują namą, o kol kas iš koncertų namo grįžta tai pas Algirdą, tai pas Milisandrą. Ir iš tiesų ar svarbu, kur būti, - svarbiausia, kad kartu!

Daugiau informacijos rasite žurnale "privatu!", pirmadienį, sausio 7 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką