15min be reklamos
2008 05 07, 10:01

Minedas grasina „Die2kams.lt“ ir neatsigina gerbėjų

Savireklama užsiiminėjantis atlikėjas iš Klaipėdos Minedas nepaliauja ieškoti būdų, kaip atkreipti į save dėmesį. Jis nusprendė paskelbti karą pagyvenusių vyrukų grupei „Die2kai.lt“.
Foto naujienai: Minedas grasina „Die2kams.lt“ ir neatsigina gerbėjų
Foto naujienai: Minedas grasina „Die2kams.lt“ ir neatsigina gerbėjų / zmones24.lt
Temos: 1 Minedas
Karas su diedukais
Savireklama užsiiminėjantis atlikėjas iš Klaipėdos - Minedas - nepaliauja ieškoti būdų, kaip atkreipti į save dėmesį. Jis nusprendė paskelbti karą pagyvenusių vyrukų grupei „Die2kai.lt“ už tai, kad savo dainoje jie Minedą pavadino kaip jis pats sako „pėdiku“. „Dėl šio įžeidimo ne tik su pačiais „diedukais“, bet ir jų prodiuseriu atstovu Linu Karaliumi-Ezopu bus rimtas pokalbis, – gąsdino Minedas. – „Tai mažų mažiausia yra neetiška, bet ir peržengia visas moralės normas. Kas būtų, jei mes kiekvieną muzikantą pradėtume dainose vadinti necenzūriniais žodžiais?“ Minedas tvirtina sieksiantis, kad „Die2kai.lt“ tos dainos nebedainuotų ir apskritai būtų išimta iš jų repertuaro.

Aš – labai populiarus
Dar Minedas labai išgyvena dėl to, kad tapo per daug populiarus. Jis skundžiasi, kad nebegali ramiai gyventi: į kiemą ar parduotuvę išeiti. „Dar gerai, kad repeticijų ir garso įrašų studijos niekas nežino adreso, nes nežinia kas čia būtų jei gerbėjai susižinotų, - pranešime spaudai rašė Minedas. - Jaučiuosi lyg debiutuočiau“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką