Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 02 13, 16:09

Mino savo mylimajai Kristinai Navickaitei šv.Valentino dienos proga dovanos lovą

Foto naujienai: Mino savo mylimajai Kristinai Navickaitei šv.Valentino dienos proga dovanos lovą
Štai kokią lovą Mino išrinko Kristinai / zmones24.lt
Rytoj dainininkas Mino šokių kolektyvo „Tina dance" vadovei Kristinai Navickaitei-Tinai įteiks įspūdingą Valentino dienos dovaną. Mino šokėjai įteiks romantišką ir šiek tiek dviprasmišką staigmeną - didžiulę lovą.

„O taip, tai mano saldus kerštas ir atsakas į šokėjų iškrėstą staigmeną prieš mano albumo pristatymą Klaipėdoje. Tuomet „Tina dance" surengė man koncertą ant „Klaipėdos" viešbučio restorano „Vivalavita" stogo, o žiniasklaida mirgėjo antraštėmis, kad mes su Tina esame pora, - šypsojosi romantiškasis atlikėjas. - Ką gi, minkštoje, plačioje, itin kokybiškoje lovoje, kurią įteiksiu Tinai, siūlau nuolat nuvargstančiai šokių kolektyvo vadovei ne tik ilsėtis vienai, bet karts nuo karto į ją susikviesti bent dešimt kolektyvo šokėjų. Lovą išrinkau tokią, kad šokėjos tikrai tilps", - kvatojosi Mino.

Dainininkas atviravo, kad buvo nelengva rasti ne eilinį, o ypatingą miegamojo baldą.

„Norėjau didžiulių matmenų, romantiškomis širdelėmis išpuoštos lovos su minkštutėliu čiužiniu. Kai kurie baldų gamintojai tik šypsojosi išgirdę tokį mano pageidavimą, tačiau radau vieną kompaniją - „Klaipėdos sofos", kuri entuziastingai pritarė mano romantiškam polėkiui ir vasario 14-osios rytą aš jau turėsiu pagamintą lovą, - džiaugėsi Mino. - Manau, kad žaisliukai, saldainiai, gėlės ir saldumynai per Valentino dieną taip pat tinkamos dovanos, tačiau lova... Mmm, tikiu, kad Tina šitos dovanos niekada neužmirš", - tikino jis.

Mino šypsosi svarstydamas, ar didžiulė lova tikrai tilps Tinos namuose, tačiau atsakomybės už galimus nepatogumus neprisiima.

„Na, blogiausiu atveju, lovą ji galės pastatyti šokių repeticijų salėje. Juk ši dovana ir padėka kolektyvui už nuoširdų darbą, puikią choreografiją ir mano kūrybos bei veiklos palaikymą,"- tvirtino dainininkas.

Tačiau visus klausimus apie romantiškus jo ir gražuolės klaipėdietės Tinos ryšius, dainininkas iki šiol atmuša juokeliais.

„Na, jei šalia šokėjų toje didžiulėje lovoje liks vietos ir man, ir jei sulauksiu intriguojančio pasiūlymo, galbūt ir pats išbandysiu naujosios lovos privalumus, - kikeno jis. - Nesu tikras, ar man bus leista bent priartėti prie mano įteiktos dovanos. Tačiau vilties visada turiu", - kvatojosi Mino.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką