Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 01 23, 00:00

Mirė aktorius Heathas Ledgeris

Foto naujienai: Mirė aktorius Heathas Ledgeris
Heathas Ledgeris buvo daug žadąs jaunosios kartos aktorius. BULLS nuotrauka / zmones24.lt
Australų kilmės aktorius Heathas Ledgeris buvo rastas miręs savo bute Niujorke. Aktorius gulėjo nuogas, šalia jo rasta stiprių migdomųjų vaistų. Tuo metu, kai ryte atėjusi namų tvarkytoja ir masažistė jį aptiko, aktorius dar buvo gyvas. Tačiau atvažiavus greitajai pagalbai, vyriškio širdis jau buvo sustojusi ir medikai nebegalėjo jam niekuo padėti. Policija tiria dvi įvykio versijas: vaistų perdozavimo arba savižudybės. Kol kas neaišku ir ar tikroji mirties priežastis - tabletės.
Anksčiau aktorius vartojo narkotikus, dažniausiai heroiną, o pastaruoju metu sirgo depresija. Ledgeris buvo susižadėjęs su aktore Michelle Williams, su kuria išsiskyrė 2007-aisiais. Aktorius su Michelle turi dievinamą dukrą Matilda Rose (2). Britų spauda teigia, kad pagrindinė skyrybų priežastis - Ledgerio potraukis prie narkotikų. Aktorius labai sielojosi dėl skyrybų: tapo atsiskyrėliu, jį kankino nemiga. Aktoriaus šeima tvirtina, kad jo mirtis - tragiškas atsitiktinumas.
Ledgeris suvaidino daugiau nei 20-je filmų. Labiausiai jį išgarsino kino juosta „Kuprotas kalnas", kuriame suvaidino vieną pagrindinių vaidmenų. Už šį vaidmenį jis buvo nominuotas „Oskarui" ir „Auksiniam gaubliui" už geriausią vyrišką vaidmenį. Paskutinis filmas, kuriame vaidino Ledgeris - „Tamsos riteris". Dar pernai duodamas interviu Heathas prisipažino daug mąstąs apie darbą ir dėl to jam sunkiai pavyksta užsnūsti. Kino žvaigždė paminėjo, kad net dvi migdomųjų tabletės jam jau nebepadėdavo...

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką