2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Naglis Šulija: „Aš ją tik palydėjau, o jūs galvokite ką norite“

Mes daugybę metų pažįstami, esame kolegos. Ji atvažiavo rengti straipsnio apie salono, kuriame buvome, šeimininkę ir paprašė manęs palydėti į renginį.
Foto naujienai: Naglis Šulija: „Aš ją tik palydėjau, o jūs galvokite ką norite“
Foto naujienai: Naglis Šulija: „Aš ją tik palydėjau, o jūs galvokite ką norite“ / zmones24.lt
Temos: 1 Naglis Šulija
„Nežinau, ar ji apskritai norėtų būti pristatoma“, – galutinai suintrigavo TV3 „orų berniukas“ ir vienas garsiausių šalies astrologų Naglis Šulija (43), paklaustas, kas ta žavi šviesiaplaukė, su kuria sykiu pasirodė rankinių ir moteriškų aksesuarų pristatyme. Paslaptingai pažadėjęs atsiklausti, ar gali skelbti moters vardą ir pavardę, po valandėlės pareiškė: „Matyt, teks jums viską išpažinti. Ji – žurnalistė iš Kauno Iveta Skliutaitė-Paulauskienė. Mes daugybę metų pažįstami, esame kolegos. Ji atvažiavo rengti straipsnio apie salono, kuriame buvome, šeimininkę ir paprašė manęs palydėti į renginį. Negi atsakysi, jeigu geras draugas prašo?“ Tačiau net tokia išpažintimi abejonių dėl ne tik kolegiškų, bet ir romantiškų poros santykių astrologas neišsklaidė: „Tegu galvoja kas ką nori“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką