Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 05 16, 10:45

„Nekviestos meilės“ aktoriai uždirba po keliolika tūkstančių litų per mėnesį?

Sklinda rimtos kalbos, kad kai kurie čia vaidinantys aktoriai per mėnesį uždirba net po keliolika tūkstančių litų. Aktoriai mėgaujasi visais Holivudo žvaigždžių malonumais.
Foto naujienai: „Nekviestos meilės“ aktoriai uždirba po keliolika tūkstančių litų per mėnesį?
Foto naujienai: „Nekviestos meilės“ aktoriai uždirba po keliolika tūkstančių litų per mėnesį? / zmones24.lt
Pirmadienį LNK laida „Super L.T.“ kartu su televizijos žiūrovais skaičiuos LNK serialo „Nekviesta meilė“ aktorių pinigus. Sklinda rimtos kalbos, kad kai kurie čia vaidinantys aktoriai per mėnesį uždirba net po keliolika tūkstančių litų. Aktoriai mėgaujasi visais Holivudo žvaigždžių malonumais. Tai prodiuseris Rolandas Skaisgirys savo serialų darbuotojams raudonus kilimus po kojomis kloja, tai po golfo laukus vežioja. Išgirdę dar ir apie įspūdingus honorarus, „Nekviestos meilės“ aktorių kolegos laidoje neslėps pavydo. Išties, neblogas priedas prie kuklaus vidutinio atlyginimo lietuviškame teatre...
Tiesa, Laura Karvelytė, atsisveikinusi su serialu, neseniai viešai skundėsi, kad dirbdama padavėja arbatpinigių gaudavo daugiau, nei besifilmuodama seriale. Tikri ir tariami mūsų numylėtų žvaigždžių milijonai - jau pirmadienį LNK laidoje „Super L.T.“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką