Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 04 01, 12:54

Nijolės Pareigytės įkurtuvių rūpesčiai

Praėjusių metų pradžioje nuosavą butą Vilniuje, netoli Verkių regioninio parko, įsigijusios grupės „69 Danguje“ dainininkės Nijolės Pareigytės pečius užgulė įkurtuvių rūpesčiai.
Foto naujienai: Nijolės Pareigytės įkurtuvių rūpesčiai
Kol kas seksualioji grupės „69 Danguje“ narė bijo prognozuoti, kada gi pagaliau įsikels į savo naująjį butą. / zmones24.lt
Praėjusių metų pradžioje nuosavą butą Vilniuje, netoli Verkių regioninio parko, įsigijusios grupės „69 Danguje“ dainininkės Nijolės Pareigytės pečius užgulė įkurtuvių rūpesčiai – nesibaigiantys buto remonto darbai vis neleidžia jai džiaugtis nuosavu kampeliu. „Butą nusipirkau jau seniai, tačiau vis pritrūksta laiko jį iki galo įrengti“, – guodžiasi Nijolė. Dauguma baldų į butą jau suvežti, nauja lova jos laukia jau pusmetį, tačiau virtuvės remontas užtruko ilgiau nei tikėtasi, santechnikos darbai taip pat ne iki galo atlikti. „Tik įsirenginėjantys butą gali mane suprasti. Dabar laukiu, kol iš užsienio grįš mano statybininkas, ir darbai vėl pajudės. Reikia iš naujo išdažyti sienas, nes jos jau spėjo suskilinėti“, – skundėsi Nijolė. Dėl buto išplanavimo jai padėjo samdytas dizaineris, kuris Nijolei patarė jo neskirstyti į atskiras erdves: „Ačiū Dievui, paklausiau gero draugo patarimo, juk miegoti, valgyti, dar ir dirbti vienoje erdvėje sudėtinga, be to, dviejų kambarių butą bus pelningiau parduoti, todėl jo išplanavimas keitėsi ir dabar turėsiu mažytį miegamąjį".

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką